Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozás baráti körben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás baráti körben vagy randiként inkább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A netről ismerek egy srácot, akivel már 2 hónapja levelezünk is facebookon. Eddig egészen megkedveltem, és szeretnék már találkozni vele...viszont nem tudom, mennyire fog tetszeni élőben, hisz az mégis egész más, mint interneten beszélgetni...ezért azon gondolkodtam, hogy első találkozáskor nem biztosabb-e, hogyha baráti körben ismerjük meg egymást személyesen. Korban egyezünk.

14/L


2011. júl. 5. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

baráti kör! szerintem

17/L

2011. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha netes akkor baráti kör...:)

De a baráti kör is kinek mit jelenet...nekem a baráti körömben vannak olyanok aki....De ha van egy nagyon jó fiú barátod megkérném a helyedben hogy ha mégsem jönne össze azzal a sráccal,mert mondjuk nem az akinek mondta magát,akkor tegyen úgy mint ha odáig meg vissza lenne érted...Hogy az a srác is megértse hogy nem...

2011. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem...konkréten 2-3 nagyon jó barátnőmről lenne szó, akik kint lennének, plusz 1-2 fiú is.
2011. júl. 5. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!