Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy képes valaki lefeküdni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képes valaki lefeküdni a párjával miután már nem szerelmes belé?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallottam/olvastam, hogy a szerelem elmúlik. (véleményem szerint csak a lila köd, maga az őszinte szerelem nem).

Hogy tudtok utána még lefeküdni a párotokkal? vagy akkor már nincs is szex?

Én tuti, hogy olyannal nem lennék képes ágyba bújni, aki iránt úgymond csak megszokást érzek.


22/L


2016. febr. 18. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
A szex lehet jó szerelem nélkül is...
2016. febr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Es az egyejszakas kalandok? Vagy a szexkapcsolatok? Nincsenek erzelmek.

Az emlitett esetben legalabb valamikor volt szerelem...

2016. febr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy Te nem vagy képes rá de a pasid képes rá ha már el szált a lila köd az igazi szerelem és átmegy szeretetbe megszokásba.
2016. febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó, ez te vagy. Ne legyél már ilyen nyálas, túlmisztifikálod az egészet. A szex az szex, semmi köze nincs a szerelemhez.
2016. febr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hudzonkét évesen még mindig a szőke herceget várod fehér lovon.


Majd ötven körül rájössz, hogy az élet nem így működik, de addigra már kicsit késő lesz.


Elárulok egy nagy titkot: a szexnek és a szerelemnek vajmi kevés köze van egymáshoz.

2016. febr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az van kéznél
2016. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a szerelem nálam az, hogy ismerem a másikat, lelkesít a személyisége, és kívánom is.


ha elmúlik a kívánás, akkor inkább szakítok, és egyéjszakás, minthogy becsapjak valakit, aki bízik bennem.


ha az érzelmeknek és a szexnek nincs köze egymáshoz, akkor mivel magyarázzátok, hogy a nők kedve sokszor a csalódások, a meg nem hallgatás, a nemtörődömség, a lepisszegés miatt megy el?

2016. febr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én érzelmek nélkül soha nem szexeltem, de nem is fogok. Nem vagyok állat.

Sőt, nekem még olyankor sincs kedvem ágyba bújni lepedőt gyűrni, mikor épp megbántott a férjem...vagy csak épp tele van vele a hócipőm. Ez érzelmileg lezár ,leblokkol engem..ami automatikusan vonja azt is maga után, hogy testileg sem akarom a közelembe tudni.

2016. febr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7: bar nem volt meg egyejszakasom, szerintem a szex nem ezeken az erzelmeken mulik. Szerintem az egyejszakasban az lehet a jo, hogy valaki csak rad koncentral, rad figyel, plusz biztos, hogy kivan, hisz nem lett volna kotelezo teged valasztani.

Mikor a parod lepisszeg, akkor ott mar nincsenek meg ezek az erzesek. Attol meg ugye a szerelem ott lehet, megsem megy a szex:)

2016. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!