Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Evtizedek multaval van ertelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evtizedek multaval van ertelme felkeresni elso szerelmunket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ezt miert tolunk kerdezed?

Ha ugy erzed szeretnel vele talalkozni akkor igen

2012. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen célból... Ha csak kíváncsi vagy mi van vele, akkor miért ne lenne? Ha viszont felakarnád eleveníteni a régi dolgokat, akkor nem biztos. Lehet csak olyasmibe másznál bele, ami elindít egy lavinát és mindenkinek csak rossz lesz.
2012. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 zseni001 ***** válasza:
Nincs.
2012. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hogy miert kerdezem,hat nyilvanvalo hogy velemenyekre vagyok kivancsi.Esetemben nincs szo mar semmi felelevenitesrol,hisz eletem javat leeltem mas valaki mellett,felnott gyerekem van.Csak esetleg lehet szeretnem tudni hogyan alakult elete,ezekrol elbeszelgetni es kb.ennyi,mielott befejeznem ezt a foldi palyafutast.
2012. jan. 20. 12:09
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor keresd fel:)
2012. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nincs.Ha jobban alakult az élete mint neked,akkor nem lenne jobb érzés...Ha rosszul,akkor esetleg arra gondolnál,hogy veled jobban járt volna!


Engedd őt el.Nem véletlenül nincs már köztetek semmilyen kontaktus évtizedek óta!

2012. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nincs ertelme.ami volt elmult.ez altalaban annak jut csak eszebe aki egyedulallo vagy boldogtalan jelenlegi kapcsolataban es fel akarja melegiteni megint a kapcsolatot.
2012. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én megtettem 20+ év után. Óriási élmény volt és így tudtam lezárni.
2012. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolso: Valami ilyenre gondoltam en is.Hangsulyozom,nincs mit felmelegiteni ,hisz minkettonk leelte mar sajat eletet.Csak az embernek meg van az a szerintem,rossz tulajdonsaga (nekem legalabb is ),hogy milyen lett volna vele.O mar startbol (20 evesek voltunk) egy jobb vilagba,jobb korulmenyek kozze kerult,biztos nem ugy latja a dolgokat mint en.
2012. jan. 20. 12:31
 10/15 anonim válasza:
facebookon bökd meg és ha visszabök akkor őt is izgatja mi van veled
2012. jan. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!