Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne értelme felkeresni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme felkeresni vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy már 4 hete nem hallottam az exbarátnőmről semmit. Csupán a barátnője jegyezte meg nekem, hogy jelenleg nincs pasija. Vizont nekem sincs komolyabb most, és mostanság sokat gondolok az exemre. Hiányzik egyre jobban. Ámde, nagy veszekedés volt mikor szakítottunk meg azután is, bár voltak jobb időszakok is mikor haverként elvoltunk. Msot viszont pár hete semmi. Szeretném vele újrakezdeni rájöttem, hogy nekem mellette van a helyem. Szerintetek keressem fel? Mit lenne érdemes?
2009. jún. 8. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen eltökélted, hogy vele szeretnél lenni, akkor tedd azt! :) De ne számíts arra, hogy most majd minden más lesz...az alaptermészetetek mindkettőtöknek ugyanolyan maradt, azt nem lehet megváltoztatni! Szóval, csak óvatosan! :)
2009. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Szeintem csak bepánikoltál, mert felfogtad, hogy nem lesz melletted támaszként. Szerintem megvan az oka, hogy ő sem keresett, mert az a kérdés, hogy mennyire lehet adni egy barátnő szavára: nem is biztos, hogy beszámolt neki egy esetleg alakuló kapcsolatról.

Azért óvatosan felveheted vele a kapcsolatot, a reakcióiból úgyis kederül, mit szól a társaságodhoz. Csak aztán érts a jelekből- akár pozitív, akár negatív jelzéseket kapsz!

2009. jún. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd fel, vesztenivalód nincs nagyon.
2009. jún. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszer vége lett akkor annak már oka volt.Ha újrakezdenéd megint előjönnének ugyanazok a problémák amik voltak,max 2 hónapig menne a dolog.Különben meg nem hiszem h hiányzol neki ha érdekelnéd már keresett volna.
2009. jún. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!