Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki nagyon tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nagyon tetszik, de még sohasem beszéltünk egymással, viszont én most szeretnék vele bezsélni, vagy kapcsolatba lépni valahogy. Mit tegyek? Arra gondoltam hogy írok neki facen, de fogalmam sincs mit vagy hogyan?

Figyelt kérdés
2016. febr. 20. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
"szia ismi?"
2016. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
"Szia,nagyon szimpatikusnak tűnsz,szívesen ismerkednék veled:)"
2016. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ez nem jó, így csak kinevet...
2016. febr. 20. 15:57
 4/13 anonim ***** válasza:
ja értem neked akkor olyan kell amiből egyből beléd esik értem.
2016. febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
neem , de legalább beszélget velem, vagy összehaverkodunk, mindegy az a lényeg hogy tudja vele normálisan beszélni, és ne röhögjön ki, hogy beleestem
2016. febr. 20. 16:06
 6/13 anonim ***** válasza:
#2 vagyok és nő,csak tudom,hogy nőként milyen szöveg tetszik:D Persze ettől még lehet,hogy ő ki fog nevetni,de ha bejössz neki,akkor örülni fog,hogy írsz.Ha nem,akkor meg írhatsz bármit,úgyse fogsz tetszeni neki...
2016. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

mindenképp személyesen beszélj vele pár szót először (utazás közben, munkában/iskolában), és csak ezután írj neki a közösségi oldalakra, szerintem.

Akkor legalább már hivatkozhatsz arra, mennyire kedvesnek tűnt, szimpatikus volt, és rákérdezhetsz, lenne-e kedve veled találkozni ;)

2016. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ismerem kb 2 éve, és nagyon úgy túnik, hogy többet nem fogunk találkozni, ezért szeretnék vele beszélni, de személyesen nem megy
2016. febr. 20. 16:14
 9/13 cicamicamiau válasza:

Egyetértek a 2. hozzászólóval. Ha szimpatikus vagy neki, akkor ez a szöveg tökéletes! Ha nem, akkor mindegy, hogy mit írsz.

Én pl részben ezt miatt is töröltem magam erről a népszerű közösségi oldalról, mert számtalan ismeretlen rám ír. Volt, aki csak köszönt, volt aki konkrét ajánlatot tett és volt, aki jóformán leírta az életét. Hidd el, hogy nem a szöveg számít, hanem az, hogy amikor találkoztatok, akkor milyen benyomást tettél rá.

2016. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de nem tettem semmilyen benyomást rá, mert futólag ismerem csak, egy hétem egyszer láttuk egymást, és max köszöntünk egymásnak, semmi más...
2016. febr. 20. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!