Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha már hetek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már hetek óta bizonytalan vagyok a kapcsolatunkban? Egyszer úgy érzem szeretem őt, máskor meg nem értem miért is vagyunk még együtt. (többi lent)

Figyelt kérdés

Ő szeret meg mindent megtenne értem és ezért szomorít el nagyon hogy én (már) nem így érzek. Az a "vicc" hogy nyáron mikor összejöttünk egy nagyon friss,még nem "hivatalos" kapcsolatot fel is bontottam miatta,tényleg biztos voltam benne hogy együtt kell lennünk és ez így is volt egészen az elmúlt időszakig. Lehet hogy meg is érdemlem,ha már ezt tettem hogy nyáron én okoztam csalódást valakinek.

Várjak még szerintetek,vagy már nem lesz ez jobb? (nem szeretném hülyíteni,viszont azt sem hogy később megbánjam ha szakítok) Valakinek van tapasztalata hasonló helyzetben?

19/l



2016. febr. 7. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Ebben a dologban csak te tudsz magadnak segíteni. El kell gondolkodnod azon, hogy mikor azt érzed szereted és jól érzed magad vele az miért van és ugyanígy amikor nem érzed vele teljesen boldognak magad akkor annak is próbáld megkeresni az okát és ha az okok megvannak könnyebb kigyomlálni a negatív érzéseket, de bármennyire is nehéz ezt a pároddal mindenképp beszéld meg mert ha változtatni kell ahhoz ketten kelletek hogy működjön a dolog. Valószínűleg neki is érdeke az hogy kettőtök között minden jól működjön így ő is azon lesz, hogy segítsen felderíteni a problémát. Emellett a te lelked is jobban lesz mindezek után mert ha végül mégsem maradtok együtt akkor is tudni fogod hogy mindent megtettetek érte.
2016. febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyeske ne haragudj, de ez sületlenség. Az érzelmeket megerőszakolni nem lehet.

Kérdező, sajnos az eset teljesen normális. A szerelem elmúlik, akár tetszik akár nem. Ez teljesen természetes, hiszen nem élhetsz sokáig abban a végletekig felfokozott lelkiállapotban. Az nem mindegy viszont, hogy mi marad helyette. Jó esetben a révbe érés békéje, és valami olyan eszméletlen kötődés a másikhoz, ami lehetetlenné tesz minden más alternatívát. Ha azonban nem így van, sajnos nincs mit tenni. Meg kell gyászolni a kapcsolatot, aztán továbblépni, és megkeresni Ő-t.

2016. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!