Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferfitarsaim, szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfitarsaim, szerintetek?

Figyelt kérdés

Van felesegem, a hazassagom nem a legjobb, megismerkedtem egy novel 3 eve, ezutan egy evig egyutt dolgoztunk, egymasba szerettunk de sajnos o is hazas (nincs gyerek) es nem tortent semmi, felmondott.


Utana irt egy imelt, es en hulye semmit nem valaszoltam, es nem lattuk egymast ket eve, nem beszeltunk ket eve megis mindennap csak ra gondolok, ot szeretem, nem tudom elfelejteni.


Szerintetek ez mikor mulik el, van valakinek valami tapasztalata?


2016. febr. 21. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miattad mondott fel?
2016. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Blade Bone ***** válasza:
53%
Küldj neki te is egy imelt, hogy szereted meg minden, és hogy taliznál vele.
2016. febr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

2. ne írj már hülyeséget kérlek. Lehet hogy rossz a házasságuk te még megvan és a megcsalás az egyik legnagyobb patkányság amit egy ember tehet a másikkal.

Kérdező: ha szereted azt a nőt akkor válj el a feleségedtől aztán keresd fel, ha nem akarsz válni akkor meg felejtsd el a nőt, idő kérdése és menni fog, hogyha minden kapcsolatot megszakítasz vele. Volt hogy nekem is 3,5/4 évig tartott elfelejteni valakit szóval csak légy türelmes

2016. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
menekülve nem jó kapcsolatot építeni. nem jó úgy, miután ezt lezártad?
2016. febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Blade Bone ***** válasza:
Nem mondtam hogy csalja meg, de most miért legyen olyannal akibe nem szerelmes? Lehet érvelni ez mellett is, de sokkal több érv szólna a másik nő mellett, merni kell lépni. Én ezt magamból kiindulva írtam, mert egészen egyszerű oknál fogva, én lépek ha a másik nem lép, és a kapcsolat már több rosszat nyújt számomra, mint jót.
2016. febr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függetlenül valamilyen szinten megcsalás ha egy másik nővel a felesége háta mögött szerelmes dolgokat írogatnak egymásnak stb. ha még tovább is viszik akkor meg főleg. És ez a feleségével szemben elég szemét dolog, főleg ha ez tovább bonyolodik és a feleség már úgy tudja meg hogy: bocs van egy barátnőm inkább vele szeretnék lenni. Ezért mondom hogy inkább váljon el előbb
2016. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Blade Bone ***** válasza:
Az is igaz..
2016. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mit irt az e-mailba?
2016. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem azert, de ha talalkozni akar veled es meg akarja veked beszelni a dolgokat, az meg nem jelent megcsalast. Hw csokoloztok (vagy ennel tobbet tesztek - az mar igen). Ezzel csak azt akarok mondani, hogy lathatalan dolgoknak meg nem lesz rossz veguk (a megcsalas is ennek szamit).
2016. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Krekonex:azt a levelet Ket Eve irta igazsagszerint annyi volt benne Hogy osszefuthatnank valamikor ha gondolom Es leirta h hulyen erzi magat h Ezt Az imelt elkuldte,de ha gondolom hivjam fel Es megadta a szamat.


Ez volt Ket eve Es Nem valaszoltam Mert Egy idiota vagyok.Hozzateszem,Hogy o tipikusan a gyonyoru no kategoria en Meg kb atlag vagyok,szoval soha Nem gondoltam volna h engem Egy Ilyen no barhova is elhiv,vagy egyaltalan eszrevesz.Ok sokat guriztem azert h egyaltalan eszrevegyen.


O Egy nagyon kulonleges lany,de Ilyen tenyleg 1 a milliobol ezert gondolok ra folyamatosan.Most erted tegyuk fel megkeresem,megis mit mondok Neki?Helloo bocs h Ket evig Nem valaszoltam a meledre?

Mi van ha megutalt?



Szoval ezert kerdeztem h kb mennyi ido elfelejteni?

2016. febr. 21. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!