Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig érdemes várni valakire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni valakire?

Figyelt kérdés

Nagyon nyálas, de nem tudom leírni, mennyire szeretem. Minden részét. Érzem (vagy azt akarom érezni?), hogy ő is szeret.


Van barátnője. Nem találkozgatunk, csak beszélünk. Azt hiszem, nem fog szakítani vele. Nem is bírnám elviselni, ha miattam csinálná.


Várjak türelmesen? Megéri? Tisztességes?


Zárjam le? Többször próbáltam kilépni, eltűnni hetekre. Szerintem 10 évet öregedtem.


Randizzak másokkal? Senki nem érdekel, hozzá képest mindenki unalmas és szar.


Ne írjatok olyanokat, hogy koncentráljak a sulira, munkára, barátokra, családra, hobbira, mert kiugrok az ablakon.

Azoknak a válaszára vagyok kíváncsi, akik voltak már hasonló szituban. Érdekel a sztorijuk.


2016. febr. 21. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha már pl 5 éve vársz rá és semmi akkor abból nem is lesz semmi.

Alapesetben egy ideig megéri várni mert esély az mindig van, de azt neked kell érezned egy idő után vagy látnod hogyha esélytelen vagy hogy megéri-e tovább várni.

Általánosítani igazából nem lehet hogy mikor éri meg várni és mikor nem, mert ez külön esetektől függ.

Például én hallottam olyat hogy volt aki 5-6 évig várt valakire és összejött neki, de velem meg volt olyan hogy közel 4 évet vártam és nem.

2016. febr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Van barátnője. Azt hiszem, nem fog szakítani vele."


semeddig.


ha a sztorimra vagy kíváncsi, már többször voltam "türelmes". igaz, nálunk nem egy másik nő volt a gond.


koncentrálj bármi másra, amire kicsit is tudsz. végigcsináltam többször. jobb lesz majd, csak állj be a jó irányba. azaz ne a pasi felé.

2016. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miről beszélgettek azt lehet tudni? Am sztem főleg,hogy van barátnője és te úgy vársz rá az nagyon megalázó már bocsi. Én legalább is így gondolom.Azért lehetne tartásod,ne várj rá semeddig.
2016. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne várnod? Neki van párja.

Ha veled akarna lenni, akkor meg veled lenne. De nem akar.

2016. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 RRR ***** válasza:

ha szeretne ,már rég veled lenne és nem áltatna


ez olyasmi,hogy elválok ,téged szeretlek és soha nem teszem meg....

2016. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noren1989 ***** válasza:

Semeddig.


26/F


Majd 10 évig vártam egy lányra, semmi nem lett belőle.

2016. febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Semeddig. Ha veled akarna lenni, akkor veled lenne.
2016. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Közelítsd meg egy kicsit másik oldalról. Összejössz vele és egy párt alkottok. Egy másik lány viszont ugyanúgy eleped utána, mint ahogy te most utána és szurkol, hogy valami isteni közbeavatkozás által szétmentek de persze rohadtul nem miatta ám. Na milyen?

Az én mostani barátom másfél év után bolondított magába, egy ideig szingli akartam lenni nem akartam beleugrani semmibe de ő ebben a szakaszban érkezett meg az életemben. Nem igazán bírtam nyitni erre először de aztán végig ott volt, harcolt értem és hűségesen kitartott,ami nekem egy idő után a személyiségével együtt mocsok mód vonzóvá vált. Majd egy ideig szép volt minden most vagyunk együtt 2 és fél éve de ebből 1 éve már nekem kell fenntartani a kapcsolatot, mert elmúlt. Most részemről lezártam szóval soha semmi nem garancia de tényleg. Majd találok mást és ha itt az ideje akkor te is.

2016. febr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!