Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes várni valakire, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várni valakire, aki azt mondta, hogy nem akar komoly kapcsolatot? én N/32

Figyelt kérdés
Ő is 32 éves és azt mondta, még ki akarja élni magát, mert ez neki elmaradt. Én pedig az ismerkedés alatt eléggé beleszerettem. Szexbe így nem mentem bele, de egyébként tökéletesen összeillünk és nagyon erős vágy van közöttünk. Alig bírtam ki. Most nagyon szomorú vagyok, mert érzem legbelül, hogy ő a párom és mennyire összeillünk. Ezt ő is mondta egyébként, de megértette, hogy nem megyek bele csak szex kapcsolatba.

2013. jan. 21. 09:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
NEM!!!
2013. jan. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Itt nem várnod kell, ha jól értem, hanem vagy véget vetni vagy bele menni egy szex-kapcsolatba. esetleg még a szexből is lehet komolyabb, sosem lehet tudni. 32 évesen én megpróbálnám. de ne fűzz hozzá nagy reményeket.
2013. jan. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Max szexelj vele, aztán hátha annyira bejön neki, h érdemesnek érez "megtartani". Szerintem azért mondta amúgy ezt, mert lehet hogy kíván téged, de annyira azért nem nyűgözted le, hogy érezze, veled akar maradni mert hujuj de jó vagy. Bocsi. :D
2013. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Olyan akkor nincs, hogy tényleg stimmel minden részéről is (mert ezt mondja), de az életének mostani állása - napi kb. 12-15 óra munka - nem alkalmas arra, hogy komoly barátnője legyen, mert tudja, hogy úgysem tud neki mindent megadni, amit ő maga is normálisnak tartana.
2013. jan. 21. 10:09
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Nyugtass meg, hogy 32 éves felnőtt emberként nem hiszed el, hogy ha két ember összeillik és megszerették egymást, azért nem alakíthatnak ki komoly kapcsolatot, mert az egyik 12-15 órát dolgozik? A férjem is 12 órákat dolgozik sokszor és én is ennyit dolgoztam, mikor megismerkedtünk. Persze, sokkal kevesebb így az egymással töltött idő, de ugyan már! Ez nem akadálya egy kapcsolatnak!

Nem tudom, mióta vagytok együtt, ha csak pár hete, akkor még esetleg el tudom képzelni, hogy bizonytalan, idő kell neki és esetleg később meggondolja magát, de ha már több hónapja, akkor nem sok rá az esély.

2013. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam hasonló helyzetben, beleszerettem, szex is volt, aztán annyira megijedtem az érzéseimtől, hogy elköltöztem tőle 200 km-re. 7 év múlva újra megkeresett, kiderült, hogy mikor elköltöztem, akkorra ő is belém szeretett és azóta is bánja, hogy nem fűzte akkor szorosabbra a kapcsolatunkat. Szóval sose tudni...
2013. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha mindketten egymást akarjátok, akkor nem kifogásokat kell gyártani. Plusz úgy olvastuk nem a munkára hivatkozott, hanem hogy sokat, és sok emberrel akar dugni...
2013. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk együtt. Nem lett belőle kapcsolat, csak sok találka, együtt buli, mozi. De még az elején elmondta ezt, közben azért már érezni lehetett, hogy milyen jó együtt, sokat keresett, majd kibökte, hogy végülis szex azért lehetne. Viszont már így is szerelmesnek érzem magam, szenvedek nagyon, gondolom szex után ez csak rosszabb lenne, így mondtam, hogy azt akkor inkább ne. Csak azt nem tudom várjak-e rá, hátha hiányzom majd annyira, hogy meggondolja magát, jelenleg egy hete nem beszélünk egyáltalán, pedig korábban naponta hívott.
2013. jan. 21. 10:21
 10/15 A kérdező kommentje:
Ja és én kértem, hogy ne beszéljünk, mert szeretnék ezen túl lenni. De nem tudom eldönteni várjak-e rá, vagy próbáljam elfelejteni, ami iszonyat nehéz.
2013. jan. 21. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!