Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig érdemes várni valakire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni valakire?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan 2 hónapja, h megismerkedtem egy lánnyal a facebook egyik ismerkedős csoportjában. Húszas évei közepén jár, én kicsivel idősebb vagyok nála, de neki ez épphogy tetszik, nekem meg ő. :) Felvettem ismerősnek és elkezdtünk beszélgetni. Már az elején kiderült, h a távolság elég nagy a lakhelyeink között, 250 km körül. Mivel engem nem zavart és úgy tűnt, h őt sem, ezért folytattuk az ismerkedést. Napi szinten irkálunk egymásnak, van amikor közvetlenül is a chaten. Randit még nem sikerült összehoznunk, mert a munkabeosztása miatt lehetetlen az állítása szerint. Nagy reményt nem fűzök hozzá pont a viselkedése miatt, nem vagyok belezúgva, stb. Egyszer telefonáltam is vele valamelyik este, azóta nem hívtam s ő se. Pont, h nem akarom telefonon folytatni, a rossz tapasztalataimból kifolyólag! Tényleg nagyon tetszik nekem ez a lány, de annyira elmegy a kedvem amiatt, h nem tudunk találkozni, mert hogy egy héten ő 6 napot dolgozik, de néha még a 7. nap is behívják. Nem mondanám, h kilincselnek az ajtómnál a fiatal és csinos lányok, tehát nem maradok le miatta senkiről, de azért mégis, meddig várjak még arra, h találkozhassunk?



2013. júl. 22. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
barátaim körében végzett közvélemény kutatás alapján 2 hétnél tovább nem érdemes várni senkire
2013. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a legszélsőségesebb vélemény szerint is max. 2 hónap
2013. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én ugyan nem értettem egyet velük de bebizonyosodott, hogy én vagyok a hülye úgyhogy nyugodtan hihetsz nekik
2013. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Szerintem is ez már a hülyítés kategóriája, mert oké, h dolgozik, de mindenki arra ér rá, amire/akire időt szakít!!!! Jobb híján lehet kivárom, de ha valakivel összejövök az idő alatt, míg őt nem láthatom, akkor evidens, h dobom a távolit.

2013. júl. 22. 09:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Rám a barátom 3 hónapot várt, és azt mondta nem bánta meg. :)
2013. júl. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez aranyos volt.


Nem is azzal van a baj, h várni kell rá, vagy hát "várni", hanem az, h megéri-e. Mivel még nem láttam élőben és ő sem engem és mi van ha nem tetszik valamelyikünk a másiknak. :S

2013. júl. 22. 14:04
 7/8 A kérdező kommentje:
A kérdés még mindig adott. :)
2013. aug. 6. 11:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Eloszor is, kezdjetek el skypeolni mer uziben mindenki batrabb. Masreszt, velem szinte pont ugyanez van csak forditva (en vok a lany). En konkretan mas orszagban elek, o meg ott van Mo.-n szoval nem tul jo ez, viszont imadok videohivasozni vele mer pont ugyanojan amilyennek kepzeltem es igazabol en szemely szerint varnek ra meg varnom is kell (h miert azt nem reszletezem) es o azt mondta h var ameddig csak kell (meg szerencsere nem az a partyarc v csajozos tipus) csakhat...na mindegy. valaszolva a kerdesedre, en meg mindig hiszek abban h fel evet is tud az ember varni. sot, remelem tobbet is :)
2013. aug. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!