Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jó módszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó módszer arra hogy magamhoz édesgessem a lányt?

Figyelt kérdés

Kiszemeltemnek nem rég ért véget egy párkapcsolata. S eléggé szeretethiányos. Mi jó barátok vagyunk. Így megengedtem hogy hozzámbújjon. Már puszikat is engedi h adjak az arcára. A kezét szoktam simogatni és fogni amikor kettesben vagyunk. Egyre inkább elmélyül a kapcsolatunk. De tudom h nem vagyok az esete, olyan szempontból hogy nem vagyok kövér és magas (fura de tényleg ilyen alakokat szeret, pedig a lány vékony).


Emlett mondta h párként nehezen viselné el hogy ilyen okos és művelt lennék. Amit nehezen értek mert iszonyatosan jól megértjük egymást. Talán sztem félne attól h milyen lehetek amikor szeretek is vkit. A lényeg az hogy én már most nagyon szeretem őt. Nem véletlen szeretem amikor hozzám búj. Múltkor bealudt az ágyamban. olyan jó volt nézni ahogy alszik :)


A kérdésem felétek az hogy azzal hogy engedem hgoy öleljen és puszilgasson h mellette állok, idővel belém szeretne-e ? van rá esély h észrevétlenül kötödni kezd hozzám?

22F



2016. febr. 21. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán... Ha nem ragaszkodik az ellenkezőjéhez foggal körömmel, akkor van rá esély. Sajnos nekem is volt ilyen, hogy a lánnyal baromira kijöttünk, mint még soha senkivel de ellenkezett minden ellen, pedig csókolóztunk stb, mégis azt mondta kapcsolatban nem lennénk jók és nem tudtam meggyőzni. Ez idővel eldől. Csináld amit eddig, majd mondd meg neki, hogy te többet akarsz. Persze még ne most, hanem várj vele. Viszont vállald a következményeit, ha nemet mond, lehet barátok sem lesztek.
2016. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, és egy igazi nevetséges balek vagy már bocs. Ott fogod végezni ahová való vagy: a friendzone-ban.:D
2016. febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tehát egy mentálisan megborult csajt fűzögetsz,ne legyél rá büszke.

Valószínűleg amint rendbe jön lelkileg,ki fog dobni a faxba.

Vagy azt szeretnéd,ha hálából lenne veled?

Szánalmas vagy.

2016. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem dobna ki :D

már az exe előtt jóban voltunk :)

Dehogy szánalomból :DD

Szeretném ha adna egy esélyt

2016. febr. 21. 16:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor megtart lelki szemetesnek. :D
2016. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet.

Csalódni fogsz.

2016. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tudom h kockázatos, de ha megse probálom akkor fájni fog, mert tényleg nagyon megért
2016. febr. 23. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Kissé későn találtam rá a kérdésre,de hátha azóta alakultak a dolgok :) Mi a helyzet a lánnyal,kérdező?:)
2016. szept. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!