Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék túllépni rajta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék túllépni rajta? Esetleg valami módszer amitől visszasírna.

Figyelt kérdés

Tipikusan az a srác vagyok aki túl sokmindent engedett a barátnőjének, egyszóval papucs voltam. 6 hónapja vagyunk együtt, a csillagos eget lehoztam neki, de ő semmit nem tett és nem is tenne értem, csak úgy van. A fontossági sorrend alján vagyok.

Hogy tudnám mindezt csúnyán megbosszúlni? Illetve túltenni magam kettőnkön.

( rajtam kívűl smárolt 1 2 fiúval, és mikor számonkértem neki állt feljebb, végén én kértem bocsánatot.. )


Az életemnél is többet jelent, de nem birom tovább.


15/F 15/L



2014. máj. 14. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Transzexuális vagy vagy hermofrodita vagy döntésképtelen?
2014. máj. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Provenance ***** válasza:
Menny el a hétvégén barátokkal bulizni , és b*sszatok be jól. Aki megcsal azért nem kár. 5 év mulva jobban fájna. Zöld abszintot vegyél , mellé pár Steffit , hidd el a felejtés garantált. :D
2014. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd hogy ez a "fiatalok" problémája.


Most megtapasztaltad milyen nőstény egyedek is tudnak létezni :D, ne csinálj semmit ne kaparj utána, ne keresd se a kontaktust vele. Megmondom neki ezért és ezért többet nem látsz...


Persze tudom nehéz, de végső soron mindig az a legjobb megoldás..


26/F

2014. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Provenance ***** válasza:
utolsó , téged nagyon megszopathattak
2014. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De igaza van, legszivesebben menekülnék előle, de mivel egyel arébb van a termük elég nehéz. Az a baj hogy megtud vezetni, nem keres és kénytelen vagyok keresni.
2014. máj. 14. 11:55
 6/14 anonim ***** válasza:
és te még egy ilyen csaj után sírsz? te nem papucs vagy, barátom, hanem egy nagy mamusz...
2014. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sírok utána mert szeretem és eddig a legfontosabb volt az életembe. De ha részéről nem így van akkor valahogy elkellene felejteni. De hogyan?
2014. máj. 14. 11:59
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolat mint ahogy a nevében is benne vagy, egy "párról" szól.


Kérdező intelligens, szerelmes fiatal hatását kelti. Az a baj a Lányoknak/Nőknek van egy rétege aki csak a "kiszolgálást" hajszolja minden korosztályban. Ki pénzre, ki az érzelmekre hajt, aztán ott bukik az egész hogy maga nem tesz egy szalmaszálat sem keresztbe.


A lánynak meg kell tanulni: így nem lehet viselkedni, márpedig ha 3 srác fogja ott hagyni ezért akkor 3, a Fiuknak meg azt kell megtanulni, hogy nem lehet feltétel nélkül szeretni... mert csak őrlődés és a hiábavalóság lesz a jussuk.


Nekem első 6 hónapos "komoly" párkapcsolatom volt ilyen, csak 3x szexelt mással, aztán ha kérdőre vontam én voltam a BUNKÓ.


26/F

2014. máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ahogy látom a tapasztalat megvan, mennyi idő volt elfelejteni, és hogyan a legkönnyebb túllépni rajta?

Nem kell se vágdosás meg hasonlók.

2014. máj. 14. 12:12
 10/14 anonim ***** válasza:

Legkönnyebben sok bandázás haverokkal, egyébként nekem kb fél év volt. (nem szépítem)... most utólag röhögök rajta, de akkor egy világ tört bennem össze.


De mihelyst összejössz egy normálisabb csajjal rögtön véget érnek azok a gondolatok: "de jó lenne most is ha együtt lennénk még", kitörlődik és már a mostani "szerethetőbb" párodra koncentrálsz..


Általában ebben az időben szokott az ex újból megjelenni hogy, "hiányzol", "nem is volt olyan rossz". No akkor úgy kiosztottam, hogy szerintem egy hétig 1 irányba ment :D :D


26/F

2014. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!