Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A baratom folyton szolongat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom folyton szolongat hogy ne vigyem ki magammal a wcre a telefont azt hiszi vkivel beszelgetek dehat nem, es nem is tudja bebizonyitani mert mindent megmutatok neki barmikor. Es max 2 Percre megyek ki. Neki vagx nekem van igaza?

Figyelt kérdés
Kimegyek pisilni naluk, es olyankor viszem magammal a telefont dehat ccaak nyomogaton kozbe, es ő akkora ugyet csinal belole hogy en tuti hogy vkivel sumakolok. Ez normalis??? Sztem nincs benne semmi nagy dolog...
2016. febr. 25. 22:49
 1/7 RRR ***** válasza:
0%

hát azért ez túlzás

nem bírod ki kakkantás közben,hogy ne pötyögj??

vagy van a telódban olyan ami ciki??


amúgy normálisember a klótyóba nem visz telót....

2016. febr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:

Ha mindent megnézhet,akkor nem lenne oka féltékenykedni.

Amúgyis,az angry birds kifejezetten erre lett kifejlesztve:D


Csaltad már meg?

2016. febr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Mondjuk egy pisilésre nem viszem ki a telefonomat, de ha már nagyobb dolgom van, akkor van hogy a laptopomat, van hogy a telefonomat viszem magammal. Szerintem ebben nincsen semmi szokatlan.


Általában emailt írok és olvasok ilyenkor..


Nem, nem normális. Sose szerettem a féltékenykedést és nem is tűrném. Nálam az ilyen megy a levesbe.

2016. febr. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én twentyzni szoktam szarás közben. Remélem, egy nő sem bánná, hogy más csajok felhajtása helyett inkább játszok a retyón. :D
2016. febr. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Netes beszélgetés:

-Szia,látom fenn vagy.Mi jót csinálsz?

-Éppen szarok. :-D

2016. febr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Igazából sztem itt szimplán az a durva, hogy csomó ember, 5 percet nem bír ki a kütyüi nélkül, és ha üresjárat van, rögtön azt kezdi el nyomkodni. És igen, volt már olyan, hogy beszélgettem viberen valakivel, meg is lepődtem, hogy hirtelen ennyit írt az illető, mert nem szokott, és kiderült hogy a "nagy dolgát" végezte...
2016. febr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó,hogy nem bírok ki ennyit nélküle, mert bármikor félre tudom tenni a kütyüket, de ha épp nagy dolgom van, akkor mit csináljak bent a nyilvánvalón kívül?! Meditáljak?!


Régen simán újságot olvastam, vagy keresztrejtvényt csináltam, ha annyira kellett az ihlet a dolgom elvégzéséhez. Ma ezt a szerepet betölti a telefon, laptop, e-book olvasó.


Szóval nekem az, hogy a telefonon az index cikkeit olvasom, pont olyan, mintha a nők lapját venném elő.. Ugyanaz a funkció. Szóval nem, ebben nincsen semmi durva.


Az fel szokott cseszni, amikor elmegyünk vacsorázni a barátokkal és valaki ott nyomkodja a telefonját, mert miért nem képes 2 órára félretenni?! Az hogy valaki elviszi magával a telefont a wc-re mégis kit zavar?! Úgyis egymagában van, nem a másikkal fog dumcsizni, romantikázni, akkor miért ne tehetné ezt? Szóval szerintem ez egy nagyon rossz példa volt.

2016. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!