Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zsarol a párom, és lelkileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsarol a párom, és lelkileg terrorizált. Jól cselekedtem?

Figyelt kérdés
Van 2 gyereke. Én mikor össze jöttem vele akkor tudtam és el is fogadtam, tiszteltem, neveltem a gyerekeit. Egyik 9 a másik 5 éves. Szerettek, apaként elfogadtak. A párommal 1 éve voltunk együtt, és rendkívül féltékeny és durva tudott lenni. Tavaly decemberben terhes lett a közös gyermekünkkel, jelenleg 11 hét 5 napos. Előfordult, hogy munkából jövet késtem és féltékenykedett, és zsarolni kezdett ha megcsaltam elveteti a gyereket. Többször fenyegetett, hogy nem fekszik le velem soha többet csak élünk együtt mint két lakótárs és neveljük a gyerekeket ha meg merem csalni. Sosem fordult meg a fejemben az, hogy csaljam, nem is volt senki nő az életemben, nem jártam el sehova. Ez az ő agyszüleménye volt csak. Én is voltam féltékeny néha, bár én a gyerekek apjára, mert féltem, hogy vissza megy majd hozzá engem meg itt hagy és mindent megtettem a gyerekekért, sajátként szerettem őket is. Sajnos a közös gyerekünkkel olyan szinte zsarolt, hogy már kifizette az abortuszt és el akarja vetetni a majdnem 12 hetes magzatot. Hétfőre van időpontja. Sajnos tragédiaként ért ez, azt mondta meggondolta magát neki nem kell 3. gyerek alapból sem, nem áll most készen az anyaságra. De ő is akarta a babát, hiszen arra kért, hogy ne védekezzünk. Most pedig már bánja mikor a kis csöppségnek már mindene kifejlődött az uh szerint egészséges és minden rendben van a terhességgel. A családom is megzavarodott, hogy tehet ilyet, hogy egy élő fejlett magzatot el akar vetetni ráadásul 12 hete lassan, hogy hordja. Igaz a lelki terror nekem sok volt, én haza mentem anyámékhoz, és nem beszéltem vele 3. napja mert megmondtam neki ha megteszi (márpedig meg akarja) akkor engem elveszített egy életre sosem bocsátok meg neki, hogy kioltotta a gyermekem életét az abortusszal. Sajnos traumaként fog érni mikor megtudom, hogy megtette, de nem tudom mit csináljak. Hatni nem tudok rá, megmondtam, hogy nem tartja meg és kész. De akkor minek akarta azt nem tudom, ha ilyenkor meg meggondolta már magát. Zsarolt is többször azzal ha megszüli akkor is majd egyedül fogom felnevelni. Meg ő már megunt engem neki ez a szerelem is elillant elege van abból, hogy nem tud bízni bennem. De ha okot se adtam neki a bizalmatlanságra? Igen egyszer keresett az expárom, hogy mi van velem és lehetne-e köztünk valami. A facebookon megmutattam neki és válaszoltam előtte, hogy lássa, hogy megírom, hogy semmit sem akarok tőle, a párommal élek és gyermeket vár tőlem. Akkor mirét nem bízott bennem ha így mellette álltam? A gyerekeire mostam főztem takarítottam mikor ő nem bírta csinálni.

2016. febr. 27. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nem beszéltem vele 3. napja"


Ha megtudod, hogy elvetette valóban a gyermeketeket, tartsd is meg ezt a jó szokásod. Nem veszítesz semmit ezzel a nővel. Én csak szegény másik két gyereket sajnálom. :(

2016. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Undorító egy nő. Hogy tud elvetetni egy magzatot, akinek már kifejlődött mindene,aki ott kalimpál a kis kezeivel meg lábaival az ultrahangos felvételen?

Hányok. Téged nagyon sajnállak. Felejtsd el ezt a nőt egy életre. Ritka kegyetlen.

2016. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

:D:D:D najó.. ezt a kérdést negyedjére teszi ki.

Mindig a nőt szapulja, persze, legelőször még imádta..

Már a 3.kérdésnél utálja, mint a szart.

Nagyon aljas tudsz lenni, nekem privátban írtad, hogy ez a nő a mindened, itt meg elhordod, teljesen másképp előadva a sztorit.

Reménytelen vagy, nem is csodálkozom semmin.

Annyira férfi vagy, hogy nem tudsz elé állni, inkább 4x kiírod, mindig máshogy..

unalmas.

Halljuk már végre az ő verzióját is..

2016. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Egyszer azt írod, hogy Ő DIREKT NEM VÉDEKEZETT, AMIRŐL TE NEM TUDTÁL"XD".....

most meg megkért rá..

Hülyíted itt a népet teljesen..Attól, hogy megint itt sírsz a semmin, nem jutsz előrébb, nem fog változni semmi, bár, ha tényleg ilyen vagy otthon is, ennyire kétszínű, akkor ne is csodálkozz semmin.

Zsarolásról eddig szó sem volt, eddig imádtad..meg mennyire szent lélek, most már hirtelen zsarol is :D

Beszéld ezt meg VELE. Itt hiába játszod rómeó és júliát.

De mérges vagyok az ilyen emberekre, mert minden nap másítják a sztorijukat.

2016. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!