Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek a párotokról akkor, amikor többször visz titeket fárasztóbb kirándulásokra, sportokra azért, hogy nehogy felszedjetek pár kilót, de lelkileg szinte egyáltalán nem figyelmes és odaadó veletek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 22. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Xd

Az ilyen pasi kuka, lol.

2016. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen férfinek kirakat baba kell, nem társ.
2016. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel nem jövök össze vagy ha összeszedem mikor látom,hogy egy érzéketlen materialista kuki akkor repül.
2016. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

En mindig vekony voltam, de a volt ferjem mindig tulelo turakra cipelt, nem azert h valtoztassak az alakomon, hanme hogy tuleljek es meg tudjam vedeni magam.


35 zsakkal meneteltem folyoban harom oran at, edzettem a tengerparton es csinaltam a Navy Seal gyakolratokat, hegymaszas, mittomen szal minden ami a tulelotura resze.


Neha kimondottan ilyen taborokba jartunk kulfoldon, belfoldon kettesben csinaltunk, neha hetekig:-))Volt h teglat cipeltem a hatizsakomban valami hazbontas utan egy hegyen felelfele, engem csak bakancsban lehetett latni.


Aztan csunya szolval elve kidobtam a fszba, azota tusarku, elegans ruha, es erdonek meg a kozelebe sem megyek. En mindig ilyen nocis voltam,de amikor vele voltam total megvaltoztam.


Visszanezve a fotokat nem ertem h miert nem mondtam nemet ezekre a dolgokra??Ugrottam repulobol, volt bungee jumping, kozeli "elmeny" medvevel, farkas elol fara maszas...jeeezus. Szoval fogalmazzunk ugy h visszagndolni sem szeretek ra de teny h baromi sokat tanultam. Megtanultam a Krav Magat tobbek kozt, de soha tobbet nem mennek el ilyen pasival.


Konkretan soha.

2016. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocs nem 35 zsak, csak 35 kilos😊
2016. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal kiadnám az útját. Mindegy, hogy hova cipel, ha lelkileg egyáltalán nem figyelmes és odaadó. Nem azt várom, hogy körülöttem forogjon az élete, de felszínes fickó nem kell.
2016. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A fárasztóbb, sportos kirándulásokkal, elfoglaltságokkal nekem semmi bajom, ha mindez azért van, mert élményeket szeretne velem együtt átélni, szép emlékeket szeretne gyűjteni. Akkor őszinte örömmel mennék vele bárhová. De ha magasról tesz rá, ketten együtt hogy érezzük magunkat közben, csak azért mennénk, hogy nehogy véletlenül meglátszódjon rajtam az ebéd utáni kis palacsinta, akkor dugja fel magának a túrabakancsát, ahogy van. Főleg, ha egyébként sem túl odaadó és figyelmes. Akkor tulajdonképpen nem is párkapcsolatban élünk, én csak egy élő dísztárgya lennék, amit esetenként talán néha meg is dug. Ugyan már, ilyenre nekem nincs szükségem, ezrével találni olyat, aki normális, szereti a szabadtéri programokat, de azért én, mint személy is érdeklem, nem csak én, mint egy test.
2016. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ha s párom jobban odafigyelne arra, hogy ne hízzak el, minthogy érzelmileg jól meglegyek a kapcsolatban,akkor valószínűleg nem lenne sokáig a párom, bár ilyennel össze sem jönnék már alapból.
2016. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak az én pasim is elvinne túlélő túrára.

Nekem bejönnek ezek a fárasztó kirándulások, imádom őket, erdő mellett nőttem fel.

Viszont, ha csak azért visz el, hogy ne hízzak el és egy szép szava sincs felém, akkor mehet a levesbe.

2016. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem lenne a párom, ennyi.
2016. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!