Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! El tudtok képzelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! El tudtok képzelni egy olyan helyzetet, hogy a lánybarátotok iránt semmit nem éreztek, de irtózatosan vonzódtok hozzá külsőleg?

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom. Ő az egyik legjobb barátjának tart. Szinte mindig megdicsér, hogy milyen szép vagy csinos vagyok meg hogy milyen jócsaj vagyok. Nagyon azt érzem rajta, hogy kíván szexuálisan. Ha csak picit hozzáérek arra is mindig érzékenyen reagál és ő meg állandóan hozzám ér valahogy. És néha bekattan (főleg részegen) olyankor kifejezetten begerjed :D

Szerintetek lehet, hogy csak szexuálisan kíván engem ennyire? Vagy ez már több annál? Honnan tudhatom meg az érzéseit persze anélkül hogy rákérdeznék?



2016. febr. 27. 22:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

9-es ha a jellemeitek nem illettek ossze hogy tudtatok annyira bensőségesen beszélgetni?

Csak egy baratom volt az is rovid ideig, hat mindig mondta hogy nagyon kivancsi ra. Meg meg mikor szakitotram vele akkor mondtam hogy mi hiányzott nekem ebből a kapcsolatból es akkor mondta h hat nem is érti h lehetett a srac reszerol igy elbenazni

2016. márc. 1. 11:38
 12/14 anonim ***** válasza:

:D mert olyan volt a kapcsolatunk, mint a barátság... A jellemünk nem engedte, hogy szerelem alakuljon ki... Mindkettünk mondott tett olyat ami a másiknak fáj, piszkálódás, beszólás, cukkolás... Amit az ember a szerelmével nem csinál... Mikor előfordult, mert előfordult, hogy elkezdett egyikünk közeledni a másik felé, mindig kaptunk valami olyat, a másiktól ami viszakozást váltott ki...

Nameg a kezdetetktől megnéztük egymás jelenlétében a másik nemet, nomeg szárnysegédek is voltunk...

2016. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hat jo 😃 mindenesetre mi nem olelgetjuk meg simogatjuk egymast
2016. márc. 1. 12:08
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi lett a sztoritok vége?
2022. szept. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!