Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! El tudtok képzelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! El tudtok képzelni egy olyan helyzetet, hogy a lánybarátotok iránt semmit nem éreztek, de irtózatosan vonzódtok hozzá külsőleg?

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom. Ő az egyik legjobb barátjának tart. Szinte mindig megdicsér, hogy milyen szép vagy csinos vagyok meg hogy milyen jócsaj vagyok. Nagyon azt érzem rajta, hogy kíván szexuálisan. Ha csak picit hozzáérek arra is mindig érzékenyen reagál és ő meg állandóan hozzám ér valahogy. És néha bekattan (főleg részegen) olyankor kifejezetten begerjed :D

Szerintetek lehet, hogy csak szexuálisan kíván engem ennyire? Vagy ez már több annál? Honnan tudhatom meg az érzéseit persze anélkül hogy rákérdeznék?



2016. febr. 27. 22:33
1 2
 1/14 VirágésBence ***** válasza:
Valószínűleg ha érzelmileg nem közeledik akkor csak nagyon kanos és ezt rajtad vezeti le
2016. febr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De mit értünk érzelmileg közeledés alatt?
2016. febr. 27. 23:10
 3/14 Mumusan ***** válasza:
"ő meg állandóan hozzám ér valahogy"... Ez már az érzelmi közeledés egy jele. Ha akarsz tőle valamit, akkor hajrá. Ha nem, akkor beszéld meg vele hogy akkor most mi ez...mert hogy csak barátok vagytok.
2016. febr. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem is komolyabb..az hogy kivan az tok normalis. Azert meg picit figyeld a reakciokat
2016. márc. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem
2016. márc. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 PearlDiver ***** válasza:

Az azért ritka, hogy egy feltűnően csinos haverina semmilyen lelki vonzalmat nem gerjeszt, csak és kizárólag testit.

Mi a gond egyébként a rákérdezéssel? És mennyi idősek vagytok?

2016. márc. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
22-k vagyunk. Egyrészről azért nem mondom, mert szeretnem ha ő lépne másrészt bepánikolna ha szóba hoznám szerintem
2016. márc. 1. 10:36
 8/14 anonim ***** válasza:

Én el tudom képzelni, mivel voltam ilyen helyzetben. 3 éven át tartott a legjobb barátság, végül az tette tönkre, higy szerelmes lett a leányzó és az új pasit rettenetesen zavarta a mi "furcsa" kapcsolatunk...

De láttam a leányzón, hogy nagyon boldog a sráccal, úgyhogy szépen lassan felszívódtam az életéből.

2016. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Amúgy én 190magas vagyok, akooriban még sportos testalkatom volt, haverina ha már így fogalmazott valaki, 170 magas nagy feszes cicik, kerek feszes popsi, gyönyörű arc... Mindketten brutálisan vonzódtunk a másikhoz, de egyszerűen a jellemeink nem jöttek ki egymással, ráadásul mindketten az a ritka fajta vagyunk, akik még pettingig sem megyünk el, ha nem vagyunk szerelmesek..

Szóval volt rengeteg ölelkezés, simogatás, nagyon bensőséges társalgások, de semmi több... Ha buliztunk és táncoltunk azon részeim amik automatikusan megtellnek ilyenkor vérrel, hát csak úgy meredezett :)

De ennél többeet soha nem akartunk a másiktól...

De hosszútávon nem működhet...

2016. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az is simán lehet, hogy túl jó Nőnek tart és túlságosan is realista ahhoz, hogy ezért kockáztassa a "barátságotokat". Nincs annyi önbizalma, hogy kezdeményezzen, erre utal az is, hogy részegen viszont közeledik és nyomul.

Szoktatok a pasijaidról beszélgetni? Hogy reagál rá? A viselkedése, a hozzáállása mindent elárul....

38F

2016. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!