Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem az edzőmbe, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az edzőmbe, aki tőlem jóval idősebb, bár már nőtlen. Mit tegyek? Szenvedek.

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ő?

Biztos szerelmet érzel iránta? Nem csak felnézel rá, és ezt érzed szerelemnek?

Úgy érzed lehet esélyetek?

2016. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én 23 ő 51 de reménykedem
2016. febr. 28. 13:47
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Ez inkább rajongás, tisztelet, vagy apa-komplexus. Hagyd a csodába, inkább a sport teljesítményedre koncentrálj.
2016. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Felejtsd el!

Ekkora korkülönbség nem vezet semmi jóra, maximum 1-2 éjszakához, esetleg többhöz, de semmi komolyhoz. Másik az, hogy ha tovább is tartana, eltelne néhány év, szeretnél babát. Ilyen nagypapa legyen az apja?

Aki közelebb van már a sírhoz?

2016. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Javarészt egyetértek a hozzászolásokkal!

De ha a halálra gondolás dönt egy kapcsolatrol, régen rossz!

#4-es! Ha még nincs családod bele se fogj! Nehogy özvegyed és félárvád maradjon. Mert a fejedre esik valami, vagy elgázolnak.

2016. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös. Baromira félreértetted szerintem.

Nem azzal lenne baj, hogy 51 évesen apa lesz, hanem az h. a csaj 28 évvel fiatabb. Ilyen idős korban már jönnek a betegségek, fizikailag nem olyan mint egy 20 éves.

Arról nem is beszélve, hogy a gyereket állandóan piszkálnák... Meg egy gyereket fel is kellene nevelni, nyílván itt nem a balesetre gondoltam!!


És még sorolhatnám a hátrányokat. És köszönöm, de már van családom.

2016. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi igazatok van megprobalok idővel biztos feledni
2016. febr. 28. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!