Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakember segítségére van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakember segítségére van szükségem, vagy ez még normális?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve megismerkedtem egy lánnyal. Nem tudom, miért, de nagyon "különlegesnek" láttam. Mint kiderült, kölcsönös volt a vonzalom, néhány találkozás után azonban világossá vált, hogy túlságosan különbözik a személyiségünk meg a nézeteink, hogy működőképes párkapcsolat bontakozhasson ki. Ennek ellenére még legalább egy fél éven keresztül kerestük egymás társaságát, próbáltunk "csak barátok" is lenni, de minden próbálkozásunknak előbb-utóbb konfliktus lett a vége. Mindketten egyetemisták vagyunk, és ugyanabban a kollégiumban lakunk, ezért elkerülhetetlen, hogy 1-2 hetente legalább össze ne fussunk a folyosón. A problémám az, hogy valamiért nem tudom őt elfelejteni, és úgy érzem, már nem normális, mennyire tud hiányozni. Aggasztónak találom, hogy hetente többször sírnom kell miatta még mindig. Ezelőtt sose tett le ennyire szerelmi (sem semmilyen más) bánat, és sosem volt ezelőtt hangulatingadozásom. Ez a tanulásban is korlátoz. Persze próbálok ismerkedni másokkal, meg lekötni a figyelmemet egyéb dolgokkal. Arra lennék kíváncsi, jelezhet-e ez az állapotom valamilyen mentális problémát, vagy ez még normális reakció? Örülnék, ha megosztanátok velem hasonló tapasztalatokat. 23/F

2016. febr. 28. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy még mindig ebbe a lányba. Nem hiszem, hogy szakember segítsége kellene, inkább próbáld elterelni a figyelmedet, Pl: sportolj, ismerkedj más lányokkal, járj el haverokkal ide-oda, szórakozz, stb.
2016. febr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ilyen nehez elfelejteni, mert viszonylag gyakran találkoztok, illetve a tudat is, hogy ott van egy köpésre toled.
2016. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, igyekszem elterelni a figyelmemet. Csak aggaszt, hogy ennyire hiányzik még mindig. Azért aggódok az egészségem miatt, mert idáig sose viselt meg ennyire semmi, és sosem tapasztaltam még ilyen mértékű bánatot. Úgy gondolom, nem lenne szabad ilyen intenzívnek lenni a szerelmi bánatnak, pláne úgy, hogy gyakorlatilag nem is jártunk.
2016. febr. 28. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!