Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismertek olyan nőket, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan nőket, akik szépek, intelligensek - mégis 35-40 éves korukra is kapcsolat nélkül, egyedül maradtak? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Azt lehetne gondolni hogy aki igényes, szépen néz ki, és nem is buta, az biztos nem marad egyedül. De ha 35 éves kora körül sincs együtt tartósan senkivel, akkor annak biztosan oka lehet. Mit gondoltok? Ismertek ilyen eseteket?

2016. febr. 11. 18:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Én ilyet nem ismerek. Aki ennyi idős korára nem talált párt magának az vagy nagyon csúnya, vagy borzalmas a személyisége.
2016. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

ha arra gondolsz, hogy sose volt még senkijük, akkor tényleg gáz, és az oka vagy összeférhetetlenség, vagy igénytelenség, vagy önbizalomhiány lehet.


aki viszont most épp nincs együtt senkivel, de volt komoly kapcsolata, vagy több is, azt nem úgy fogalmaznám meg, hogy "magukra maradtak."


hiszen találhatnak még párt, ellenben ezután a kor után is jócskán mennek tönkre kapcsolatok. szóval nincs olyan, hogy 35 évesen kifújhatod magad, és már bombabiztos a háttered.

2016. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagynéném lassan 50, de még úgy néz ki, mint egy 35-40-es, nagyon jó karban van tartva... 2-3 évnél hosszabb kapcsolata soha nem volt, viszont volt már rengeteg...

Ő úgy szokott fogalmazni, hogy ő egy karrierista ribizli :)

Csak annyit róla, hogy még 2008 előtt vett fel egy deviza alapú hitelt, aminek jelenleg havi fél milla felett van a törlesztő részlete és különösebb megeröltetés nélkül fizeti... több cégnél is felső vezető...

25-30 as pasikkal szokott játszadozni.

Kicsit szerintem hasonlít a 10-15 évvel ezelőtti Madonnára

2016. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Sorsukban nem volt benne, vagy pl van, még nem ennyi idős, de 29 talán v 30 lesz az idén, vki mondta, hogy lehet, hogy azért nincs még párja lehetséges, mert nagyon művelt, okos, és nagyon magasak az elvárásai is ilyen téren v nem tudom. Pedig amúgy szép, okos, jól öltözik, kedves.
2016. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ismertem 3 éve egy 36 éves nőt. Diplomás, teljesen normális nő, még csinos is és egyedül volt évek óta. Csak ilyen alkalmi jellegű kapcsolatai voltak, köztük velem is, akkor voltam 25. :D
2016. febr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Van olyan nő aki azért van így ennyi idősen is, mert neki nem elég jó senki. De van olyan is aki nem hiszi l, hogy ő szép és intelligens. Van aki simán csak nem ér rá, van aki kozmopolita libsi és csak bohóckodik a "lúzer férfiakkal" amolyan ameddig friss addig fogyasztja, aztán lehet menni, de van olyan is aki elmebeteg tornatanárnő, de van olyan is aki feminista... Szóval hosszas a lista, hogy miért lehet... :D
2016. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Ismerek többet is, legalább féltucatot. Ők olyanok, akik 19-20 éves koruk óta "elnök-vezérigazgató és olimpikon" 2 in 1 típusú férjet akarnak. Ők kivétel nélkül egyedül fognak megpusztulni. A 25-35-ös korosztályból is ismerek minimum ugyanennyit.
2016. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ismerek, és ott szerintem az az oka, hogy nagyon zárkózott a lány és válogatós is. Voltak udvarlói, de senki nem volt jó neki.

A másik meg a nagynéném, de ő már 50 éves múlt, viszont neki sosem volt párkapcsolata (hosszabb). Neki azért nincs, mert igazából a munkájának él elég komoly szinten (orvos).

2016. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Szerintem az ilyen nők tisztában vannak a saját értékükkel, és nem hajlandóak alább adni az elvárásaikból. Ezért vannak egyedül, mert senki se elég jó nekik, és inkább egyedül vannak, minthogy kompromisszumot kössenek. Így kell ezt csinálni.
2016. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%

Igen, magamat. egyedül élek. Nem de bányarém sem. 3 diplomám van. 40 éves vagyok, egyedül élek . Az oka egyszerü : Így jó nekem ! Voltam egyszer házas, nem tetszett.

A kollégáim, ismerőseim itt sajnálkoznak, hogy nincs senkim... Közben nem tudják kivel, mivel töltóttem az estét. Meg itt ajánlgatják nekem, hogy fogadjak örökbe egy babát, segítenek mindenben. Még nem említettem nekik, hogy két gyereket vetettem, egyiket csak két évvel ezelőtt

;-)

2016. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!