Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez megcsalás és érdemes erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás és érdemes erről beszélni, vagy nem?

Figyelt kérdés

3 és fél éve van barátnője, hűséges srác és rendes is. Szóval nem az a típus, aki minden hétvégén más lányt fűz, a Snapchat és az Instagram meg azzal van tele, mennyire szereti a barátnőjét. Viszont az utóbbi időben jóban lettünk. Évfolyamtársam, előtte sem volt rossz a viszonyunk.

De már néha úgy érzem, ő is többet érez.

Pl.

-Eljön értem kocsival, ha mennem kell valahova (magától ajánlja fel), vagy néha csak úgy kocsikázunk mindenfele és beszélgetünk, zenét hallgatunk.

-3x voltunk februárban együtt moziba.

-Voltunk egy buliban (nem együtt) és egy srác nagyon nyomult, de nem akartam tőle semmit. Odaültem a fiúk asztalához és mondtam neki, hogy csak amíg lekopik, játssza el valamelyikőjük, hogy a barátom, mert már tényleg féltem tőle. Erre odajött Ő, hogy majd elintézi és elvitt táncolni, lekoptatta a srácot és utána egész éjszaka együtt voltunk és kicsit részegen mondta, hogy ezt eltudná viselni mindig.

-7x együtt aludtunk. De tényleg csak alvás volt. Néha azért, mert olyan sokáig maradt, hogy bealudtunk a beszélgetésbe, máskor meg kicsit sokat ittam és nem akart úgy hazaengedni, ezért inkább hozzájuk vitt, szóval ilyenek. De semmi nem volt.

-Most készülök a forgalmira és mondtam, hogy nagyon félek, ezért engedte, hogy a kocsiját vezessem, gyakoroljam a parkolást és mondta, hogy nagyon becsüljem meg ezért, mert még a haverjainak sem engedte, hogy kipróbálják az autót (18. szülinapjára kapta, elég drága darab).


Velem még sosem foglalkoztak ennyire és jól esik, csak közben ott van azért az, hogy a barátnője szerintem nem tud arról, hogy ő éjszaka eljön hozzám csak úgy, dumálni, vagy hogy a névnapomra egy baromi drága rózsaboxot kaptam tőle... De ha meg felhozom és kiderül, hogy ő nem gondol ebbe bele semmit, az nekem lesz ciki. Szóval nem tudom, hogy mi legyen...


2016. márc. 1. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

A barátnője helyében te hogy éreznéd magad?

Gondolj bele abba, hogy te szerelmes vagy, de a párod mással alszik, másnak vesz rózsát, mással bulizik és mást furikázik...

Szerintem gusztustalan amit műveltek, észrevehetnéd magad is...dedósok.

2016. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Attól, mert mi jóban vagyunk, a lányt nem hanyagolja el.
2016. márc. 1. 21:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: remélem, hogy egyszer valaki ugyanezt fogja eljátszani veled, aztán te megtudod, kérdőre vonnád, de csak az lesz a válasz: te sem vagy elhanyagolva :)
2016. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek az első válszolóval, te mit szólnál a helyében? Én azonnal dobnám a pasit
2016. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem oké, ha az én párom csinálna ilyet a hátam mögött, biztos mehetne amerre lát... kérdezd meg, hogy tud-e ezekről a dolgokról a barátnője.
2016. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Úristen, te mekkora egy .... vagy. Remélem, ha összejöttök, veled is ezt fogja csinálni utána:DD tudod, karma.
2016. márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmi megcsalás szerintem van annyira undorító, mint a testi.
2016. márc. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne kellesd magad neki. A vége úgyis az lesz, hogy felpróbál, aztán kihajít és marad a csajával.
2016. márc. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Drága kocsi, mozik, piák, drága rózsabox... Értem, pénzes és ez neked bejön.

Sajnálom azért a srác barátnőjét...

2016. márc. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Ez Tőled nagyon nem korrekt! Hogy érezhetné magát a bnője szerinted ha ezt tudná? Az nem mentség, hogy ő mit ajánlott fel, Te egyértelműen élvezed ezt a helyzetet és nem lett volna szabad élned a lehetőségekkel.

Nekem iszonyú szarul esne és meg sem tudnám bocsájtani a páromnak ahogy forditva sem...

2016. márc. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!