Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért zaklat ezek után is?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zaklat ezek után is? Így hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Nagyon röviden:

Szerelmi bánatom van egy srác miatt, aki meg sem érdemli, hogy rá gondoljak... Szomorú vagyok miatta, hiányzik és elrontja az egész napomat. Ezért a bulikba menekülök, ami Pesten amúgy sem nehéz, főleg akkor, ha az ember népszerű is. Nem szexelek másokkal, meg semmi, egyszerűen csak szórakozok, iszok, ilyenek. És olyankor örülök, hogy eltelik úgy egy kis idő, hogy nem rá gondolok.

De már két alkalommal is oda jött, ahol voltam (nem tőlem tudta) és elkezdte mondani, hogy nem kéne ott lennem, jobb lenne, ha hazamennék, meg engedjem, hogy hazavigyen, mert ennek nem lesz jó vége. Most is írt egy olyat, hogy megint részegen tervezem az éjszakát, vagy beállhat a kocsijával a garázsba...

Bakker, 18 éves vagyok, csak képes vagyok szórakozni az engedélye nélkül. Ráadásul ő döntött így, nem hiszem, hogy most a testőrömet kellene játszania.


2016. márc. 2. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nagy szád van, akkor talán el is tudnád őt felejteni, ha akarnád, plusz megmondhatnád neki, hogy kopjon le végre.


Tudod, mindenkit el lehet felejteni, ha akarjuk és teszünk érte, és nem picsogunk, hogy jaj, de szomorú vagyok miatta, és hiányzik. "Bakker", ha elakartad volna felejteni, már rég elfelejthetted volna, de nem a kis pitiáner bulik és a seggrészegség segítségével!

Látszik, hogy még gyerek vagy.


Az elfelejtés ott kezdődik, hogy az ember lezárja a múltját, és esetleg, ha a másik zaklatja, akkor beolvas neki, hogy szálljon le róla.

2016. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Légy határozott,és egyenes.

Mond meg neki,hagyjon békén, húzzon a faxba.

2016. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért "zaklat" (figyel rád) ,mert nem közömbös számára a sorsod.
2016. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!