Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm. Eleinte egy szürke kisegér volt a szememben. Abszolút nem érdekelt, mint ember sem. Aztán idővel egyre jobban megnyílt,kiderült, hogy nagyon jófej,jókat lehet vele nevetni. Egyre jobban megkedveltem, ahogy ez zajlott, valahogy megtetszett. Nincs semmi extra a lányon, a mai csajok ki/lenéznék az egyszerűsége miatt. Semmi smink, műköröm,vagy giccses drága holmik, és ez annyira szimpatikus lett számomra sokat beszélgettünk, elvoltunk,és mára már ott tartok, hogy a maga Kis egyszerű jellemével a szememben a legszebb, legcsodásabb lány a földön! Imádom az illatát,azt az édes kis arcát, ahogy mosolyog! Szerelmes lettem belé! DE! Van sajnos párja. Akit ismerek is. Nem tudom,hogy mennyire lehet jó a kapcsolatuk, de van.... És ez az ami miatt nem mondhatom el neki,hogy mit érzek. Nagyon rossz így élni,hogy magamba kell fojtani amit érzek iránta... Az életem le tudnám vele élni! Hogyan felejtsem őt el?
2015. nov. 23. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Foglald el magad mással. pl.: hobbi, sport, barátok stb.

Ha esetleg szakítanak még bepróbálkozhatsz, de ne erre várj, hanem éld az életed és keress magadnak mást, vagy ha nem keresel légy nyitott.

2015. nov. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit vesztesz ha burkoltan elmondod neki az érzéseidet? Miért kéne elfelejtened,lehet simán dobná érted a pasiját. Nincs mit vesztened, legfeljebb kicsit visszább lép a csaj,távolságtartóbb lesz utána,ezen is csak nyersz mert könnyebben tudod túltenni magad a csajon. Amit érzel nem sokszor dob a gép...hajrá!
2015. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

feltétlenül beszélj vele, főleg ha nem házasságban él, s nincs gyereke.

Lehet ő is ugyanígy érez irántad.

Mindenképpen beszélj vele! Ne félj, egy nő soha nem haragszik meg érte, ő meg, ha ilyen aranyos, biztosan nem fog, max. ha benne semmi nem volt, akkor távolságtartóbbá válik kicsit, ennyi.


Házas is? gyereke van?

2015. nov. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem házas,és nincs gyerek. A távolságtartása rosszul esne.
2015. nov. 23. 23:51
 5/9 anonim ***** válasza:

nem biztos, csak lehet, hogy PICIT távolságtartóbb lenne.

LEHET, hogy PICIT:-)

figyi, ne szalaszd el, de komolyan. ha többet együtt voltatok, simán lehet, hogy benne is kialakult ez az érzés.

Lehet ezt totál finoman is kommunikálni.

Okosan, nem kell orbitális szerelmet vallani.

tudom mit beszélek, nő vagyok, és volt már ilyesmi az életemben, mondom simán lehet, hogy ugyan ez van benne is.

mióta megy ez a nagy összeköltözősdi nem olyan könnyű szakítani az embernek a párjával, nagyon sokszor kell egy köket hozzá. Tényleg nem egyszerű, mert lakhatást kell keresni, meg már közös kassza... érted. ...nem biztos, hogy azért van a párjával mert még minden klappol.

nyilván ez nem azt jelenti, hogy csalja meg, csak egy darab beszélgetés.

itt több nő írta a múlt héten le, hogy kapcsolatban voltak, és (csak akkor, ha ez megtörtént) miután a fiú nyilvánvalóan kifejezte feléjük az érzéseit, elmondta tisztán mi a pálya, egy vagy két héten belül szakíttottak a párjukkal.

Picit voltak vagy nem voltak egyáltalán egyedül, és utána összejöttek az illetővel, és azóta is boldogok.

majd belinkelem.


komolyan, mindenképp beszélj vele...

tudom miért mondom.

Hajrá!

2015. nov. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy kicsit azért is nehéz,mert ahogy írtam,ismerem a párját
2015. nov. 24. 10:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindegy. Nem a férje.

Finoman.... Pl.: figyi én többet érzek irántad már, mint barátság, esetleg ez kölcsönös? vagy valami ilyesmi...

De tényleg, amúgy mit vettél észre rajta, szerinted bejössz neki? Azért ezeket le lehet venni...

2015. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyi, ha tényleg ezt érzed, hogy le tudnád vele élni az életedet, ne hagyd ki azt, hogy beszélsz vele. Ez irtó ritka dolog az életben. Nem tudom hány éves vagy, én 33 két gyerekkel és férjjel, és csak most esett le, hogy ez az érzés nem jön minden nap szembe az utcán, hanem egy életbe, ha két-háromszor fordul elő, többször nem, főleg kölcsönösen, főleg úgy, hogy a körülmények is okék, tehát egyiknek sincs családja.

A barát még nem egy végérvényes dolog, mint a férj-feleség.

Komolyan, kérlek, kérlek ne hagyd ki, hogy kiderítsd, nem érez e- ő is úgy, mint te.

2015. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó rendes vagy! :)
2015. nov. 24. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!