Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt párkapcsolatukban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt párkapcsolatukban nagy korkülönbséggel élők? Pl. : L: 18-20, F: 30-35. Van olyan, aki neten/facebookon ismerkedett meg a párjával?

Figyelt kérdés

Ki írt rá először kire? A másik hogy reagált?


Kort, nemet is írjatok! Köszi!



2016. febr. 17. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek nagy különbségek?! wtf
2016. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

12-15 év nem sok? :) Örülnék neki! De 18 éves lányhoz például 30-33 éves férfi?


Persze csak ha a férfi fiatalabb a koránál, és bohókásabban is viselkedik.

2016. febr. 17. 20:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezek egyáltalán nem vészesek.


Nálunk 3 év, 5 hónap a korkülönbség az én javamra (én vagyok a nő), és neten ismerkedtünk meg. (Társkeresőn). Én akkor 24 éves voltam, ő a kapcsolatunk elején töltötte a 21-et.


Ő írt rám, én válaszoltam, így üzenetekben beszélgetni kezdtünk, közben randira is hívott. 18 nap után találkoztunk, és azóta együtt vagyunk, lassan 6 éve.:) Azóta volt már eljegyzés, összeköltözés és esküvő is. 4 éve (+ 2 hónap) vagyunk házasok.:) Én most töltöm majd a 30-at, a férjem pár hónap múlva a 27-et.

2016. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

12-15 év?


Bocsi, picit félreolvastam a kérdést:) utolsó vagyok. Nálunk nincs ennyi korkülönbség...

2016. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem fészbúkon, hanem társkeresőn ismerkedtünk meg, de nem úgy, hogy direkt egymást kerestük volna, csak egy össznépi csetszobában dumáltunk, aztán később privátban is, és jó fejnek találtuk egymást. Akkoriban L17 F29, jelenleg 10 évvel idősebbek vagyunk.
2016. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én voltam 23, a csaj volt 32, de nem volt túl jó... Más életszakasz erősen.
2016. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

17L-34F elég nagy korkülönbség? Mert volt ilyen kapcsolatom és én speciel egyáltalán nem éreztem a korkülönbséget. Valószínűleg koravén vagyok vagy ilyesmi, meg kellett mutatnom a személyimet mert azthitte viccelek a korommal.:D


Most 21L-29F a felállás már három éve, és pont facebookon ismerkedtünk meg. Rámírt hogy olyan szimpatikus vagyok meg ha van kedvem beszélgethetnénk, ilyen blőd semmi dumával indított tehát, de aztán találkozgattunk élőben is és nagyon jól elvoltunk, barátok lettünk aztán pedig beleszerettem:)


Én vagyok a lány.

2016. febr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok, a barátnőm 37 éves.


A neten ismerkedtünk meg. Én, mint férfi kezdeményeztem nála.

2016. febr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

16 voltam ismerkedésünkkor,a párom 32. 8 évig voltunk együtt.

már 56 éves férfi vagyok

2016. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22 és 35 évesek vagyunk, de 18 voltam az ismerkedéskor. Egy ismerkedős oldalon írt rám, nem kimondottan társkeresőnek nevezném a nagy átlag alapján, de mi ketten kivételek voltunk,mert Ő lett az igazi és összejöttünk, ennek már 3 éve :)22 L
2016. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!