Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek így el tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így el tudom felejteni ténylegesen, vagy sosem?

Figyelt kérdés

Van valaki ,akit szeretek.Már többször volt,hogy egy ideig elfelejtettem,attól függetlenül hogy látam,vagy sem.Volt hogy 1-2 hétig is..de egy idő után mindig kiderült hogy mégsem.

Ugyanúgy hatással volt rám márcsak az is ha szóba jött,ha hallottam a nevét,és néha éreztem ugyanazokat a fájó érzéseket.

Sokan írják ezen az oldalon is a kérdezőknek hogy nem nem tudja,hanem nem akarja elfelejteni.

De én meg már szerintem igazán mindent megpróbáltam(ismerkedtem,kiírtam magamnak az érzéseim,eltereltem mással a figyelmem).És mindig oda érek,hogy mintha nem tudnám ténylegesen elfelejteni.Van amikor meg "rámtör" erősebben az érzés,és akkor sírok..és ha mondjuk sokáig nem sírok,akkr azt hiszem már később nem fogok..de mégis.

Meg sokan mondják az időt is..de nekem az ebben a helyzetben egy cseppet sem segít..

Mert mindig egy ideig úgy látom h elfelejtettem éskiderül h mégse.



2016. márc. 4. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Kellett neked beleszererni. Sajnos a szeretem ilyen, bár elfelejteni is el lehet, vannak módszerek rá amiket mem fogok ide leirni
2016. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Módszerek..pedig én is annyi mindent próbáltam már.

Vagy te vmi olyanra gondolsz amit pszichológusok használnak?Vagy párkapcsolati szakértők?


Mellesleg,mondtam én is ezt magamnek,hogy kellett is beleszeretnem,de hát nem tehetek róla és fokozatosan alakult ki.

2016. márc. 4. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyasmi
2016. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod ird meg h mi történt koztetek pribátba és ott irok par trukkot
2016. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!