Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bevalljam neki az érzéseimet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt megismertem egy srácot akivel utána találkoztunk is többször. A bökkenő ott volt hogy en voltam a 'harmadik' mert kapcsolatban volt akkor faképnél hagyott. Aztan rá egy évre ismét felkeresett(en persze ugy gondoltam megérdemel meg egy esélyt) de ugyanaz történt meg mint azelőtt! Aztan most ket ev elteltével megint felkeresett de most ugy h egyedulallo de egyeltalan nem erdeklodik..egyszer beszéltunk es ennyi volt. Én viszont még 3 évvel ezelőtt beleszerettem..azota nem birom elfelejteni nem tudok nyitni masok fele mert mindig ő van az eszembe, de ő ezt nem tudja hogy en hogy erzek iránta. Kérdése tehat az hogy valtoztatna valamin ha tudna hogy erzek iranta? Megerdemli hogy bevalljam neki?
2016. márc. 7. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kellenek nagy vallomások. Légy NŐ, és csavard el a fejét. Ő keresett meg ... ez már jelent valamit :)
2016. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen de ez mar egy honapja volt hogy meg keresett elkerte a telefonszámom is megint. És azota semmi :/ ezert vagyok tanácstalan..
2016. márc. 7. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!