Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz, hogy nem leptük meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy nem leptük meg egymást 6. hónapfordulóra?

Figyelt kérdés

Annyi helyen olvastam meg hallottam ismerősi körből is hogy egyesek még hónapfordulóra is meglepik egymást valamivel az első évben, hogy elgondolkoztam hogy vajon rosszul kellene-e éreznem magam mert a párommal nem ajándékoztuk meg egymást hogy fél éve együtt vagyunk.

Igazából én szerettem volna neki csinálni valamit saját kezűleg, de mivel valentin napon is csak én ajándékoztam és ő nem, így úgy döntöttem hogy nem csinálok neki semmit. De végül is jól jártam mert újra csak magamat égettem volna be, hiszen ő sem gondolt ajándékozásra :D

Ti mikor kezdtétek el ünnepelni a hónap/évfordulókat? És hogyan?


2016. márc. 8. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a hófordulás ünneplésre annyiból áll, hogy " boldog hófordulót és csók" semmi ajándék. Van, hogy csak este jut valamelyikünk eszébe, hogy hányadika van :D évfordulókat ünnepeljük, többnyire egy éttermi vacsorával vagy elutazunk 1 napra :) egyébként nem gáz, hogy nem leptétek meg egymást.
2016. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Ha ő nem gondolt ajándékozásra és te is meg vagy nélküle, akkor nem kell erőltetni. Erre nincs szabály. Mi hófordulókon megyünk el randizni mint a kapcsolat elején.
2016. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi Nem unnepeljuk as evfordulokat,6 Eve vagyunk egyutt minden napot klasszul elunk meg,viragot sem alkalmakra kapok,etterembe rendszeresen jarunk.Sosem emlekszem a hazassagi evfordulonkra azt tudom h valamikor majusban van:-))A ferjem olyankor mindig meglep Egy cuki kepeslappal Szoval onnan tudom h evfordulo van;-))


Sztem ezeknek a dolgoknak nincs jelentosege:-))

2016. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, hisz ez nem évforduló. Az is csak akkor lenne "gáz", ha egyikőtök igényelné másikat pedig nem érdekelné.

Mi ünnepeljük, visszajárunk oda ahol megismerkedtünk.

2016. márc. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első években mindig kaptam 1 szál rózsát hófordulókon. Ez ilyen kis plusz figyelmesség volt részéről ami nagyon jól esett. Most is meglepjük egymást kis apróságokkal, de gyerekek mellett igazán ünnepelni az évfordulókat szoktuk csak.
2016. márc. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Hee??? Hónapforduló??? Mi már ez az új f,,szság??

Jó,hogy nem minden egyes napot ünnepelnek virággal,csokival.

Persze van,ahol minden nap ünnep,de ezt nem kell folyton megtámasztani ilyen kötelező f,,szságokkal.

2016. márc. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe nincsenek szabályok, semmi sem kötelező. Mindenki saját maga dönti el hogy mit ünnepel és mit nem. Nem kell rosszul érezned magad kérdező. Mondjuk az érdekelne miért lett volna baj, ha csak te leped meg egy kis aprósàggal?
2016. márc. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De, hogy gáz.

Persze ha az egyik fél igényli, vagy szeretné akkor azt mondom oké, de akkor is túlzásnak tartom. Én a plafonon lennék ha minden hónapban vennünk kellene valamit a másiknak...

Eltudom képzelni az ismerősi körödben, hogy "örülnek" ennek a férfiak...

Mi sose ünnepeltük a hófordulót boldogat kívántunk egymásnak csók és ennyi, csak az év fordulónkat. Van amikor elmentünk vacsizni, vagy ajándékot vettünk a másiknak. Javarészt mindig az aktuális dolgot amire vágytunk.

Ha készíteni akarsz valamit a párodnak hát tedd, de ne "kötelességből" és ne azért ne adj mert "ő úgyse adna". Még a végén vissza ütne ez a hozzáállás.

2016. márc. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!