Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az olyan, akinél párválasztásban az is közrejátszik, hogy bár diplomás lesz a másik, de nem mindegy miből szerzi azt?

Figyelt kérdés
Ezt azoktól kérdezem elsősorban, akik magasra teszik a lécet?
2016. febr. 29. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért az már kicsit túlzás.
2016. febr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mérvadó, de elég nagy az ismeretségi köröm és nem igazán tudok kilépni a mérnök-orvos-közgazdász körből. Még az ismerős ismerősének az ismerőse is ilyen diplomával rendelkezik.. Nem nagyon volt rá módom, hogy olyan emberrel találkozzak, aki más végzettségű.
2016. febr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akarom mondani jogász.. nem közgazdász.
2016. febr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Hát, azért egy esztéta szakirányon végzett emberrel, vagy filozófussal nem biztos, hogy sokat tudnék kezdeni... Normális vagy sem, azért ez elárul pár igen fontos dolgot a másik emberről (érdeklődési kör, ambíciók, jövőbeni tervek és lehetőségek, stb) a másik emberről.


És most nem azért, de hadd döntsem már el én, hogy mit tartok fontosnak és normálisnak párkeresési igényeim szempontjából. Így is találtam nekem való párt, akkor azért csak nem lehetnek annyira "nem normálisak" a keresési feltételeim.

2016. febr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Midig is orvos férjet szerettem volna és összejött.Nagyon szeretjük egymást.
2016. febr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!