Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy mégis igaz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy mégis igaz, hogy az ember visszakapja később másoltol, amit a régi párjaiknak adott?

Figyelt kérdés
Egyre több példát látok rá a környezetemben.
2016. márc. 13. 22:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ez valami atlantiszi fényjáró bölcsesség ?
2016. márc. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem, csak telnek az évek és azt látom, hogy akik valahogy megbántottak valakit, azokkal kiszur később egy következő párjuk.
2016. márc. 13. 22:45
 3/17 anonim ***** válasza:
nem lehet inkább a párkapcsolatokban csak egyszerűen kiszúrnak az emberek egymással te pedig belelátod ezt ? xd
2016. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én valamilyen szinten hiszek abban, hogy egyszer mindenki visszakapja azt, amit másokkal tett, mindenki "kárpótolva" lesz. Először úgy voltam vele, hogy ugyan hülyeség. Aztán mikor a szemem láttára történtek, kezdtem elhinni.


Volt egy srác, nagy "nőcsábász" volt, mindenkinél bepróbálkozott kb, így nálam is. Én akkor ismertem meg, előtte nem láttam és nem is hallottam róla semmit, de idővel rájöttem, hogy csak játszik és csak szexre megy. Mivel ezt nem kapta meg, egy idő után feladta, de sokat szenvedtem miatta. És nem én voltam az egyetlen ilyen lány. Viszont nem sokkal később olyan szerelmes lett 1 lányba, hogy alig hittük el és mit ad isten, a csaj épp azt csinálta vele, amitt ő is a lányokkal. Totál kihasználta, megcsalta stbstb, a csávó meg padlóra került, nehezen bírt felállni. Hát lehet k*öcsög vagyok, de egy percig nem sajnáltam, mert ő ezt rengeteg lánnyal megcsinálta.

És csak egy ilyen eset, több is van. Tehát mindenki meg fogja kapni azt, amit érdemel.

2016. márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha így lenne és visszakapnám már vége... ^^
2016. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
én is ezeket látom, de sokkal később. pl. egy srác, aki elbánt pár csajjal , most meg egy agressziv, dünhöngős nője van, aki csak később mutatta meg, hogy ilyen, amig nem votl biztos a csávo, addig tette a szépet.
2016. márc. 13. 22:58
 7/17 anonim ***** válasza:
Várom, hogy visszakapjam valakitôl! :D
2016. márc. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Most nem tudom hogy eben csak azok részesülnek-e akik hisznek a karmában (én például igen) és igen, és visszakaptam mindent amit valaha is adtam...

Utólag elég g**i voltam.

De valahol fer!

2016. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem vagyok ezoivő, ezért is tettem fel a kérdést ugy,ahogy. de akkor nem vagyok egyedül ezzel a megállapitással.
2016. márc. 13. 23:20
 10/17 anonim ***** válasza:
Láttam már ilyet, de én már a kárpótlást várom, mert az még várat magára.
2016. márc. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!