Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy mégis igaz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy mégis igaz, hogy az ember visszakapja később másoltol, amit a régi párjaiknak adott?

Figyelt kérdés
Egyre több példát látok rá a környezetemben.
2016. márc. 13. 22:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én is ezt tapasztaltam, hogy előbb utóbb mindenki kerül hasonló helyzetbe mint amilyet ő idézett elő egy másik kapcsolatában.
2016. márc. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 VirágésBence ***** válasza:
Ezt a jelenséget karmának hívják, szerintem van benne valami, legalábbis én buddhista vagyok, hiszek benne, ráadásul ezt is tapasztalom.
2016. márc. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10%
Nem lehetséges, nincs karma. Bűntudat van és kivetítés, vagyis a szokásos emberi görcsölés: jaj, kicsi vagyok és tehetetlen, biztos a bűneim szállnak vissza rám, ezért eljárok a templomba, nem mesztizok és befizetem az adót is...
2016. márc. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
utolso, én is inkább ilyesmire gondolok. elrakodik a tudatalattidban valami és később megismétlődik, pl a másik fél megérzi, hogy megteheted vele és megteszi veled. végülis ez nekem sok mnidenre magyarázat lenne, mert akik nagyon gátlástaalnok és lelkiismeret nélküliek, azokon nem tapasztalom ,hogy büntetné az élet , de akiknek van minimális lelkiismeretük azokra visszahat. ja, és vannak az áldozattipusok, akik nem csináltak semmit, mégis szivják a vérüket, tudat alatt bevonzzák az ilyen embereket. mert azt érzik, nekik szenvedni kell , ez az élet, a depressszio, nem kell kitörni belőle.
2016. márc. 14. 00:52
 15/17 anonim ***** válasza:

Pedig mindenkit büntet az élet és mindenkit jutalmaz is, max te az egyiket veszed észre, míg a másik csak a másodikat.

Nincs vonzás törvényes sem, csak ego és statisztikai valószínűség: az egyik elhiteti a nőkkel, hogy a 2-3 kategóriával feljebb lévő srác, ha már belé dugta a farkát, majd biztosan járni is akar, meg házasságot, habos-babos esküvőt, meg gyerekeket.

A második meg durván azt mondja ki, hogy hülye vagy, ha hiszel a "mindenkire vár az igazi" mesében. Összesen fogsz próbálkozni 40 sráccal az életedben, ebből kb 6-8-cal dugni is fogsz, kb. ennek a felével fogsz járni.

A tényleges választékod ez, nem több és nem is a teljes populáció.

2016. márc. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

láttam már ilyet, felületes volt egy lány, és visszakapta a következő pasijától


ugyanakkor nem mindig igazságos a karma. Ismerek egy lányt, 28 éves, de kb 16 éves szinten van, flörtölget, aztán utolsó normális pasija ilyen 10 éve volt, aazóta csak megdugták majd dobták. Értem én, hogy ilyen viselkedéssel csak ilyeneket vonzz be, a normális meg menekül, de attól még nem érdemli ezt meg


és én sem tudom, miert nem volt senkim 25 évesen. Volt mar, aki nagyon ramnnyomult, de nem léptem, mert tudom hogy nem tartott volna tovább pár hétnél, és csak megbántottam volna

2016. márc. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez létező dolog. Pl anno volt egy lány, akit nagyon szerettem, majdnem 2 évig voltunk együtt. Bármit megtettem volna érte, tényleg azt hittem, hogy ő lesz az igazi, majd a 2. év végén megcsalt. Sokat szenvedtem miatta, mert nehezen tudtam feldolgozni. Kb 5 évig nem beszéltünk, mindenki élte a maga életét. Nemrég újra váltottunk pár szót, és meglepődve tapasztaltam, hogy visszakapta azt, amit velem tett. Éveken keresztül kihasználták, megcsalták, érzelmileg lenullázódott. Azt várta, hogy mikor tudunk újra beszélni, mert szerinte meg kellet bocsájtanom neki ahhoz, hogy újra boldog lehessen, mert az élet azóta is folyamatosan visszaadja neki azt, amit velem művelt. Pedig egyáltalán nem volt egy ezo csaj.


29F

2016. márc. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!