Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik rövid ismeretség után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik rövid ismeretség után vakon házasodnak és gyorsan gyerekük is lesz és eleinte sokat akarnak, azok vajon 2-3 év mulva is igy gondolják?

Figyelt kérdés
És szerintetek milyen személyiségre vall, hogy két 30 körüli 1 év után összeházasodik és a kezdetekkor arrol beszélgetnek, hogy legyen 4-5 gyerekük, 3évente ? csak szerintem ovodás felfogás ez ?
2016. márc. 14. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Már miért lenne óvodás felfogás? 30 évesen én sem akarnék éveken át járogatni..

Ha két 22 éves csinálja ezt, akkor megmosolygom őket.

Én már most is elég jó emberismerő vagyok, elég sok élettapasztalattal. 30 évesen minden további nélkül házasodnék 1 év után, ha valóban úgy érzem rátaláltam a társamra. Abban meg semmi gyerekes nincs, hogy a gyerekeikről beszélnek.


Anno mi is ezzel kezdtük a kapcsolatunkat, mert nem akartuk egymás idejét húzni, tudni szerettük volna, hogy ki hogyan áll a családalapításhoz. Elmondtuk az elképzeléseinket és szerencsére egyeztek, még időben is.

2016. márc. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, 30 évesen igenis legyenek terveik a családalapítással kapcsolatban. Aztán majd menet közben változtatnak rajta.
2016. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!