Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha idősebb férfiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha idősebb férfiba szerelmes valaki?

Figyelt kérdés

Elég bután van megfogalmazva a kérdésem,de igyekszem elmagyarázni.

Nem érzem magam "betegnek" vagy olyannak aki kezelésekre szorul, hisz korombeliek is ha netán értelmesebb valaki felkelti a figyelmem. Azonban ezt nem tudom hova rakni, sosem voltam még így. Semmilyen határt nem szoktam vele túl lépni, egyszerűen tanácsokat ad vagy bíztat, amit családomom kivűl nem sokan tesznek. Próbálja bennem a lelket tartani és megannyi hasonló. Egyik rokonom osztálytársa volt még akkoriban -,kicsi a világ,és általa ismerem. Ami azt jelenti hogy egy 20-assal több mint én. Nem tudom hova rakni ezt az érzést, azóta kezdtünk el úgymond többet beszélni mióta szinte napi szinten belefutok,mivel késő délutánonként én kezdtem el járni az iskolába a kisebb testvéremért. Nem is az hogy reggeltől estig a szemem előtt lebeg,hanem hogy várom a napszakot hogy láthassam és váltsunk pár szót,s ez az ami kicsit bizar és ellentmond az ésszerűségnek,mintha nem lennék normális. Természetesen ezt nem kötöm az orrára,gondolom szépen is nézne rám utánra meg a családomra is nyilván. Lehet vele valamit kezdeni hogy ne érezzem magamhoz ilyen közel? Egyértelmű nem fogok belevágni vele semmibe, egy, abszurd is lenne,kettő mint már kifejtettem picit "beteges".

Fogalmam sincs mi az ami megfog benne, talán a határozottsága és az hogy inkább a régebbi szemléletű ember mint az átlag, másfelől biztonságérzetet ad ami egy 18-19 évesről nem mondható el. Viccesen megfogalmazva azonban apukámat nem szeretném lecserélni. Voltatok már hasonló cipőben?

20/L


2016. márc. 10. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem beteges, de lehet azért érzem így, mert az én érdeklődésem is keltette már fel 40+-os férfi. Igaz ő az egyetemi tanárom volt. 22/N
2016. márc. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ez a normális, ha a valódi értékeket látod egy férfiban. Nem pedig a mai 50 kilós pávákkal kavarsz.
2016. márc. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyira megértelek, Kérdező! Kb ugyanebben a szituban vagyok: az évek száma picit más, én 29 éves nő vagyok, a pasi szintén kb egy húszassal idősebb nálam. Valami megfogott benne már a legelső találkozón (munkakapcsolat), és azóta sem bírok elszakadni a gondolataimtól...pedig nem az esetem egyáltalán. Egyszerűen csak vonz... Én se akarok tőle semmit, de mégis mindig várom, hogy találkozzunk, beszélgessünk. Szóval igen, voltam, illetve vagyok hasonló cipőben :)

29N

2016. márc. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem beteges,mert nekem a sokkal idősebbek jönnek be. Aki nekem tetszik 21 évvel idősebb nálam

22/l

2016. márc. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több ilyen esetet olvasok/látok. Ezek szerint ez egyre gyakoribb. Akkor belém egy 16 évesnek kéne szeretnie, hogy meglegyen a 20 év különbség:)
2016. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!