Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Van itt olyan akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van itt olyan akinek nem számít kor külső, csak a belső és fiút elfogadná bármilyen szervi rendeleneséggel? 21/F

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 08:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Vigyázz, mert idejönnek majd vígasztalni tizen, hogy csak a belső számít, de ettől Neked még nem lesz semmid. Múltkor olvastam egy cikkben, hogy egy fiatal tanár panaszkodott, hogy az alacsony fizetése miatt nem talál nőt magának. Aztán a cikkben megkérdeztek nőket is, hogy mit szólnának egy tanár udvarlóhoz, és persze mindegyik jó ötletnek tartotta, és dícsérte a tanárokat.


Tanulság: sosem az számít, mit mondanak, hanem hogy mit tesznek, mert sajnos az igazmondás nem erősségük a modern embereknek (ez mindkét nemre igaz).

2016. márc. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem vigasztalni jöttem csak hogy ne csak a negatív oldalt halljad. Fogyatékkal élők is találnak maguk mellé párt. Nem egy Palvin Barbit de olyat aki elfogadja őket vagy esetleg hasonló problémájuk van. Ha belsőre rendben vagy, nyitott vagy emberekre és jársz társaságba nagyobb az esélyed hogy olyannal futsz össze, aki értékel. Ez mindenkire igaz, arra is akinek nincs semmilyen rendellenessége csak szerencsétlen a szerelemben.
2016. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
És mi az a rendellenesség?
2016. márc. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Milyen rendellenesség? Te milyen korosztályban gondolkodsz?
2016. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
A vőlegényem látássérült, papíron 80%-os a fogyaték mértéke. Egy pillanatra se zavart.
2016. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
fél kéz,látás sérült,fogyatékos,szivzőrej,szivsövény hiány,lukas sziv,
2016. márc. 15. 10:00
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2016. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Én nem vállalnék egy ilyen kapcsolatot.
2016. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 VirágésBence ***** válasza:
21%
Ha lehet veled értelmesen komminukálni, akkor szerintem nem lehet probléma egy értelmes lánynak, hogy ilyen gondjaid vannak. Egyébként ahogy előttem mondták, sokkal rosszabb helyzetben lévő emberek is találnak hozzájuk illő párt, csak nem a bulikban a táncparkett közepén rázó lányokhoz kell odamenni, hanem a csendesebb, visszafogottabb lányokhoz
2016. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló ezek csak példák,hogy könnyen válaszolhasson mindenki.
2016. márc. 15. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!