Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez alap vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez alap vagy megbecsülendő?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel több, mint egy éve vagyunk együtt, pár hónapja együtt is lakunk.

Nagyon figyelmes és gondoskodó, mindig meleg étellel vár haza, olyanokat főz, amiket szeretek, ha van időm, akkor reggelit is csinál, mindig szól, hogy ha pl vmi ruhám koszos, vegyem le kimossa, cipőmet is ki szokta suvickolni, mindig kapok tőle kisebb ajándékokat meg ilyenek.


Kicsit úgy érzem, hogy sokat tesz értem, túl sokat is, kb mintha anyukám lenne, de persze jól esik. Viszont nem érzem, hogy cserébe sokban tudnám viszonozni. Ha pl valamire szüksége van megveszem neki, mert többet keresek nála, de nem pénzzel akarom visszaadni mindazt, amit kapok tőle. Ő viszont azt mondja, hogy nem érzi, hogy bármit is tenne értem, ezek alap dolgok, természetesek egy kapcsolatban és ő rosszul érzi magát, ha valamit fizetni akarok.


Soha nem volt még ilyen barátnőm, a másik komoly kapcsolatom soha nem várt szinte kajával, pláne nem kérdezte mit szeretnék enni és ő elvárta hogy vigyem pl vásárolni meg étterembe.


Szóval mi a normális, az átlag?


2016. márc. 15. 13:03
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem mint már tapasztaltad, mindenkinél más a normál.

Van aki nem tesz meg sok dolgot, valakinek meg természetéből fakadóan mennek ezek.

2016. márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Vedd feleségül! Öregem, irigyellek...
2016. márc. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Neki ez a normális, igazából ez számít.

Nálam az alap, hogy mosok rá, takarítok utána. Főzni viszont nem szeretek, így elég ritkán várja meleg kaja otthon (illetve nagyjából egyszerre érünk haza, tehát el se készülnék vele). Inkább megvárom, előkészítem a kaját, hogy neki már csak fűszereznie kelljen. Ő nagyon szeret egyébként főzni, kísérletezni.


Ha otthon leszek a gyerekkel, akkor nyilván meleg kaja várja mindig, ezt nem is gondolom másképp, viszont így hogy mindketten dolgozunk, egyszerre érünk haza (legtöbbször egyébként ő van előbb otthon), így nem töröm magam a kajával.


A ruháival én is ilyen figyelmes vagyok, illetve ő soha nem talál semmit, én viszont mindig pontosan tudom hol vannak a dolgai (pedig legtöbbször ő pakolja el a cuccait). Aztán mikor fel alá rohangál és keresi a holmiját, akkor megkérdezem mit keres, én meg a kanapéról megmondom neki, hogy hol találja melyik polcon melyik sarokban...


Kifogtál egy kedves, gondoskodó csajt. Ennyi. :)

2016. márc. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon irigyellek!

Csak egy kérdés te mit adsz neki ebben a kapcsolatban?

2016. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Blade Bone ***** válasza:
Legalább tudjuk hogy nem a mesékben léteznek csak ilyenek. :D
2016. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is néha gondolkodom, hogy "eleget" adok-e neki vissza. Tulajdonképpen a fizetős dolgokkal nem azt akarom felé sugározni, hogy én megveszek neki bármit, hanem hogy ha szüksége van valamire, akkor számíthat rám. Szoktam neki virágot venni, meg odafigyelek rá, a főztjét imádom, mindig meg is dicsérem és azért néha el is viszem vacsizni, mert azt nem fogadja el, hogy ha otthon vagyunk, hogy hagyja a főzést, rendeljünk valamit.
2016. márc. 15. 13:17
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Hahó! Ilyen az, amikor minden és mindenki a helyén van. Klasszikus nevelést kapott, aminek örülhetsz. Én is ezt tanultam, pontosan követem is, szerintem is alap. Hidd el, azzal hálálod meg a legjobban, ha tiszteled ezért cserébe és nem mártogatod a pemzlit erre-arra. Így tuti lesz esélyetek egy hosszú, boldog kapcsolatra.
2016. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!