Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Külföldre "szöknél" a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldre "szöknél" a szerelmed miatt?

Figyelt kérdés

A szökés nem jó szó...

Inkább a hosszabb távú utazás.

Ha mondjuk bírósági eljárás lenne ellene és ha bűnösnek találnák, akkor elég valószínű lenne a börtönbüntetés még nagyon jó ügyvédekkel is. Ezért külföldre menne, amíg el nem évül az ügy. Nem nyomorban kellene élnetek, hanem magas életszínvonalon.

Te mennél, vagy hogy döntenél?


2016. márc. 16. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán.
2016. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mióta vagyunk együtt. Meg, hogy mennyire komoly.
2016. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha azt vàrja hogy elévüljön az ügy, akkor kb örökre rendezkedjetek be külföldön :) Egy ügyet,bármilyen is, akár 10-20 év múlva is elővesznek..azon kívül nem tudom meddig ér el a magyar törvénykezés keze, de szerintem külföldön is utolér :/

Amúgy én ha igazán szeretem,persze hogy kimennék vele/miatta külföldre is,ès én is támogatnám mindenben ahogy tudom :)

Nem ismer határokat az ember ha tényleg szeret valakit..

2016. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lajcsiról van szó?:D
2016. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Senki konkrét, bár arról jutott eszembe. :D

Volt egy ismerősünk is, ő lebukott (Hollandiában dolgozott, onnan hozott kábítószert Budapestre). És mikor a tárgyalások voltak, a feleségével összepakoltak és kiköltöztek Dél-Amerikába azt hiszem, ott is éltek 6-7 évig, mikor hazajöttek, már volt két gyerekük.

Egyik barátnőm nagybátyja is volt valami hasonló helyzetben, de ott végül nem ítélték el, szóval maradt, de emlékszem, hogy hallottam valami olyasmit, hogy tervben volt, hogy a barátnőjével elköltöznek máshová.

2016. márc. 16. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!