Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitől múlik el a szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől múlik el a szerelem? Voltatok már úgy, hogy kiábrándultatok az álompasiból/álomcsajból?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért? Ha beteljesül a szerelem, mi változik meg?

Szerelmes vagyok egy srácba, de több embertől megkaptam, hogy ha lefeküdnénk elmúlna minden. Szerintetek?



2016. márc. 17. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen mert sajnos elkezdtem közelebbről is megismerni az illetőt és nagyon nagyon más volt mint amit mondott magáról, vagy amit másom mondtak róla.
2016. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Életemben egyszer voltam szerelmes. Együtt is voltunk, majd életem legnehezebb időszakában megcsalt, elhagyott. Még nem múlt el teljesen, de kezd.
2016. márc. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kimaradt az a rész a kérdésből, hogy ha megtörtént a szex, utána kiábrándulatok? mert megkaptátok és már nem volt utána olyan vonzó, mint korábban?
2016. márc. 17. 22:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem múlik el, csak a valóság felülírja az élményt. Ha kellőképpen ki lehetne zárni a külvilágot, akkor tovább is tarthatna. Tulajdonképpen a környezeted húz vissza téged a valóságba. Kiábránduláshoz mindig kellenek viszonyítási pontok, amiket a környezeted bőven megad neked.

Miért múlik el a szerelem? Azok miatt, akik éppen nem szerelmesek.

2016. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerinted a világon eddig volt összes szerelem az első szexuális élménykor mult el ? akkor csak Szűz Mária volt eddig szerelmes ?

és eleinknél is már a nászéjszakán elmult ?


a hosszabb szerelem pár év alatt mulik el, a rövidebbek pár honap alatt. az intenzitásuk változo, lehet, hogy a rövidebb jobb, csak valamiért véget ért. de semmiképp sem akkor, amikor a haverjaid mondják. pk mire alapozzák ezt a megdönthetetlen élettapasztalatot ? csak annyiban van igazuk, hogy az ábránd általában szebb, mint amikor elkezded megismerni az illetőt.

2016. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
teljesen kiábrándul i lehetetlen, ha olyan nagy a szerelem.
2016. márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Ha úgy hozza az élet, és lesz alkalmam vele lenni kiderül. Bízom benne hogy egy hamar, vagy inkább sosem múlik el. :)

2016. márc. 17. 22:48
 8/9 Bogesz:) ***** válasza:
Ez nagyon egyénfüggő. Vannak akik rengeteg idő után is olyan szerelmesek, mint az első hónapban, mások (mint pl én) miután kiismerték társukat, semmi új nincs már benne, sőt egy idő után már-már zavar is, előkerülnek azok a tulajdonságai amik nem szimpatikusak egyszerűen elmúlik a varázs és minden fokozódik..monotonitás, újdonság hiánya, feszültségek.Így a negyedik barátomnál én ezt már nem is szerelemnek,sokkal inkább fellángolásnak hívom. Szerintem jobban teszed ha te is elkülöníted ezt a két dolgot. Amíg nem érzed, hogy egy teljes képet kaptál a párodról és már azt is megtudnád mondani, hogy egyes szituációkra hogy reagálna addig hívd csak fellángolásnak. Szerelem ebből akkor lesz, ha úgy érzed képtelen lennél nélküle élni,és nincs az a konfliktus helyzet, probléma ami ezt képes lenne benned megváltoztatni, egyszerűen egész hátralevő életedet vele töltenéd. Na ez az amit én sose fogok érzeni, de neked szurkolok!! :) 20/L
2016. márc. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, nagy igazságnak tűnik amit írtál :) Megfogadom!
2016. márc. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!