Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja vagyok együtt a barátommal, de még nem mondta, hogy szeret. Ez normális?

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

Vannak férfiak akik nehezebben nyílnak meg. Én szeretlek!

Tessék, remélem boldog vagy. Tudom, nem számít semmit.


Pláne, hogy most megosztom veled, hogy milyen mérhetetlenül gusztustalan trágyagalacsin a testem: Alacsony vagyok, vékony és turcsi orrú. Látod, ha egy ilyen ember írja, hogy szeret akkor gondolom most konkrétan rosszul érzed magad. Ezért vagyok én ennyire magányos. Én tele vagyok szeretettel, de nem kell senkinek sem, sőt csak megbántok vele embereket.


30 gusztustalan patkány F

2016. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát szar ügy. Nyilván amikor először találkozik valaki veled, nem fog rögtön a nyakadba esni, nem fog egyből szerelmet vallani, de ha 2 hónap járás után se mondja, akkor valószínűleg, nem is szeret. Én legalábbis nem vagyok az a típus, aki hamar kimondja az érzéseit, nem szívesen dobálózom ilyen nagy szavakkal, viszont ha tényleg igazán beleszeretek egy lányba, és már együtt is vagyunk, akkor ezt meg is mondom neki.
2016. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Je suis Turcsy
2016. márc. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen
2016. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mintha az én régi, 5 hónappal ezelőtti kérdésemet olvasnám :) Az én barátom 3,5 hónap után mondta nekem hogy szeret, azóta minden nap mondjuk egymásnak és nagyon boldogak vagyunk :) Szóval ne aggódj ;)
2016. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#1


Én meg magas vagyok, kövér egy bazi nagy orrom van. Szerinted ez jobb? Nem. Pedig pont ez az ellentéte a tieidnek.

2016. márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális.
2016. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te mondtad már neki?
2016. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előfordul, nem kell aggódni :) Vannak, akiknek ez több időbe telik. Párom nekem sem mondta sokáig, rá is kérdeztem, hogy miért, neki ehhez idő kell. Nem is foglalkoztam tovább a dologgal, én mondtam, amikor úgy éreztem, nem vártam viszonzást. Azóta már mondja, sokszor. Talán többször is, mint én :) Türelem, és inkább a tetteire, gesztusaira figyelj, azok többet elárulnak.
2016. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen normális.


Idő kell egy másik ember rendes megismeréséhez.

Ha komolyan gondolja nem fog ilyen szavakkal egy hét 3-4 hónap után dobálózni. Akkor fogja mondani amikor már biztos benne, hogy így érez és lát közös jövőt.

2017. dec. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!