Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy úgy érzem, nem találok majd olyan embert akivel el tudom képzelni hogy vele éljem le az életemet?

Figyelt kérdés

Még csak most leszek 20 éves,tudom hogy hülyeség ilyet kijelenteni ennyi idősen,de ez van...(volt már barátom,de olyan is előfordult hogy megbántam,hogy "elengedtem" valakit)

Más is volt így?:D



2016. márc. 22. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán.

Azért mert nincs elég önbizlamad és túl Hamar akarod bedobni a törcsit.

2016. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vannak így sokan...

Egyrészt nem olyan könnyű életre szóló társat találni, másrészt meg kiöli az emberből a pozitív hozzáállást, ha mindenhonnan rossz házasságokról, válásokról, meg félrekúrogatós weboldalokról hall.

(Persze jobb a válás, mint évekig boldogtalanul élni valakivel, akit nem szeretsz)

Még ha nem is fogalmazod meg magadban ezeket a dolgokat, rányomják a bélegüket a hozzáállásodra.

2016. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A harmadik szem ***** válasza:

Még egy tökéletesnek mondott kapcsolatban is vannak problémák néha, azaz nem tökéletes, és ha nem akarsz problémát (egy kicsit sem), akkor érthető, hogy nem tudod elképzelni magadat senkivel, mert tudod, hogy nem lenne elég jó.

Személy szerint én is teljesen biztos vagyok abban, hogy senkivel sem tudnék egy elég jó kapcsolatot fenntartani, nem hogy még az élétemet leélni.

2016. márc. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,jöhetnek még!:)


3.kommentelő: ha szeretek valakit akkor nem adom fel 1-1 probléma miatt a kapcsolatot, inkább az a baj, nehéz olyan személyt találni akivel az ember összeillik,szeretik egymást stb...Tavaly nyáron egy ilyet (kezdődő kapcsolat) elrontottam,azóta is bánom de magamra vessek:)

2016. márc. 22. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyén fog hangzani kedves kérdező, de nekem is volt egy rövid kapcsolatom nyáron, ahol a lány vetett véget neki.Ha megkérlek leírnád a lakóhelyed/neved, valamit, akár itt akár privátban?
2016. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!