Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak engem feszélyez az, hogy...

Csak engem feszélyez az, hogy már szinte az összes haverom házasodik és gyereke születik, nekem meg még kilátásban sincs olyan, akivel el tudnám képzelni az életemet?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 23:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
igen. nálam is ez a helyzet, de mivel tudom, hogy én nem akarok megállapodni és szülni még, ezért nem zavar. 26L
2014. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Velem is ez a helyzet, olyan volt egyetemi évfolyamtársam is van, aki már a második gyerekét szülte, én meg még sehol nem tartok. Tudom, f@ßság, de azzal vigasztalom magam, hogy a statisztikák szerint a fele úgyis el fog válni. Más vigaszt még tényleg nem tudtam találni.
2014. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne feszélyezzen van akinek késöbb jönnek el ezek a dolgok
2014. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!

Mondjuk én sose terveztem, hogy 30 éves koromig bármi komolyabb elköteleződés legyen, de az nagyon idegesít, hogy az elmúlt 5 évben is csak 2 nyúlfarknyi kapcsolatom volt...

Vagyis én még élvezném az életet csak nincs rá lehetőségem. Ennek fényében még xarabb nézni, hogy valaki veled egykorú már túl van 200x annyi dolgon és már eljutott odáig, hogy megállapodjon.


Nincs igazság!

26F

2014. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten örülök neki, hogy nem tartok még itt.
2014. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csak ma 2 volt osztálytársam ment férjhez....szerinted??
2014. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Engem úgy feszélyez, hogy stabil kapcsolatban vagyok. Úgy érzem, mintha tőlem is mindenki ezt várná, pedig még nagyon nem állok erre készen. 26N
2014. jún. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Nem csak téged. Az ismerettségi körömből tucatjával tudok olyanokról, akik harmincasként ott tartanak ahol te. Főleg a csajok görcsölnek rá erre. Nem tudok rá megoldást, csak válaszoltam a kérdésedre: nem vagy egyedül ezzel.
2014. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kimegyek, és kismamákat látok mindenütt. Múlt héten is láttam egy régi csoporttársamat, ő is terhes, az egyik volt kollegám is terhes, mindenki terhes, mindenkinek van élettársa, házastársa, tehát kapcsolata, nekem meg már évek óta nincs senkim. Az az igazság, hogy sokakkal ellentétben úgy érzem, hogy ahogy egyre idősödök, úgy kell egyre "válogatósabbnak" lennem, mert már nem nagyon van vesztegetni való időm.
2014. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne feszélyezzen: inkább a magányos magány, mint a társas magány - szerintem.
2014. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!