Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak újra szerelmes akaraok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak újra szerelmes akaraok lenni. Valaki akit boldoggá tudok tenni egy párkapcsolatban. Akivel el tudnám képzelni az életemet. Olyan nagy kérés ez?

Figyelt kérdés

Jó ideje nincs barátnőm. Kezdek rádöbbeni, hogy egyedül leszek a ünnepek alatt.

Nincs egy lány akinek ajándékot vegyek, akit átölelek Szenteste. Nyílván fél hónap alatt nem alakul ki normális kapcsolat.

Nem a saját magányom bánt a legjobban, hanem, hogy nem tudom boldoggá tenni a magam melett lévő lányt, mert nincs.

Mi az orvosság?


2010. dec. 8. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedj :)
2010. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzek én is. Csak lány vagyok. Nagyon vágyok már valakire, de sehol senki.
2010. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sokan vannak így mint én fiúk és lányok is , mint én.

Annó, hány lányt elengedtem..., most bánom már:(

22:55-ös fel a fejjel.

2010. dec. 8. 23:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én mostanában iszom. -.-


Egyébként sajnos tudom milyen érzés. Nekem is annyira hiányzik már valaki akit átölelhetnék. Egyébként szerintem ismerkedj. Használj ki minden lehetőséget, annak érdekében, hogy találj valakit. Nekem is ezt kéne tennem, csak valahogy jobban szeretek, itthon bánkódni, meg gondolkodni, azon, hogy miért nem találok senkit, miért vagyok ilyen balf@sz. Persze mindezt egy üveg whiskey társaságában... :(


21F

2010. dec. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!