Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek rossz döntés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz döntés osztálytárssal összejönni?

Figyelt kérdés
Folyamatosan mindenki azt nyomatja, hogy mennyire rossz döntés egy osztálytárssal összejönni.. DE MIÉR? Van egy fiú az osztályomba aki nagyon tetszik, és én is neki, de mind a ketten félénkek vagyunk és nem merünk lépni.. mit csináljak? Várjak?

2012. nov. 25. 15:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nyilván mindennek vannak előnyei és hátrányai.Na és persze vannak jóakarók és irigyek.gondolkozz el egy kicsit ezen!
2012. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
na és ennek mik az előnyei és hátrányai?
2012. nov. 25. 15:30
 3/16 A kérdező kommentje:
ezen gondolkozom már másfél éve :D
2012. nov. 25. 15:31
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
hát én tapasztalatból ugy mondom hogy rossz döntés, de ha szeretitek egymást akkor nincs akadálya, de meglátod lesznek előnyei meg hátrányi is. Főleg ha szakítotok.
2012. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is az lesz, amit ti léptek, annyiból előnytelenebb, hogy ha szakítatok, nagyon gáz lesz találkozni minden nap. Persze most azt hiszed, hogy örökre együtt maradtok, és nem lesz soha ilyen, de nekem is volt két osztálytársam, akik összejöttek, a csaj megcsalta, a pasi egész nap a "r*banc vagy" című számot hallgatta, az ex-barátnő meg bőgött non-stop.. Persze lehet, hogy te nem csalnád meg, de bármi miatt szakíthattok, és aztán még néznetek kell egymást x évig.. Ezért nem előnyös:) Meg az is lehet, hogy megunjátok egymást.. Együtt vagytok egész nap, ezért talán már délutánra nem igényelnéd, de suliban mégsem lehet olyan dolgokat csinálni, amiket otthon lehetne... Nem tudsz normálisan hozzábújni, vagy egy jót csókolózni, mert sok ember előtt nem illik..
2012. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

húú az kemény szép év :D

hátrány az a szakítás után baj nagyon,mindennap látjátok egymást és nem beszéltek egymással.sokszor találkozás.


OSztálytárs össejövés a divat mostanába,jó döntés.

2012. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Előnye szerintem nincs.....


Talán besorolható lenne az hogy sokat vagy akkor vele...VISZONT ha napi 8 órát vele vagy úgy hogy tulajdonképp hozzá se érhetsz akkor előbb utóbb kívánni fogod hogy sokat legyél vele külön is (ha meg el se lehet választani benneteket akkor a környezet taszít ki)


Hatalmas hátránya továbbá hogy szakítás után össze vagytok zárva nap mint nap...



Egyvalaki aki már tapasztalt ilyet....

2012. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hátrány: amit mindenki mondd hogy szakítás után szar lesz

És ami jó hogy sokat lehettek együtt, de ez lehet egy idő után hátrány is

2012. nov. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én már tapasztaltam és még mai napig is állandóan veszekedünk
2012. nov. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Én tapasztalatból mondom, hogy nem.

Mivel mikor szét mentek minden nap látni nem túl kellemes dolog...

2012. nov. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!