Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire számít a korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a korkülönbség egy kapcsolatban? Beleszerettem egy srácba, de ő a korkülönbségre hivatkozik!?

Figyelt kérdés

Tavaly megismerkedtem egy sráccal, már az első randin teljesen beleszerettem és napról napra egyre jobban szerettem. Normálisan alakult a dolog ahogyan szokott, hajnalig beszélgetés, telefonálás, randik stb. Azt mondta, hogy komoly kapcsolatot szeretne. 29 éves én 22 éves vagyok. Lefeküdtem vele aztán külföldre kellett menni fél évre munka miatt. Ekkor azt mondta, hogy hagyjuk abba, mert nem fog így működni, hogy ő külföldön van én pedig itthon és, hogy túl fiatal vagyok hozzá és ő már abban a korban van, hogy szeretne megállapodni. Persze értem ezt és azt is, hogy elég fiatal vagyok hozzá, egyetemista vagyok stb.

Amíg külföldön volt összejött egy 23 éves lánnyal, akivel megakart már állapodni, tetszet neki a lány csak a lány kidobta őt. Amíg kint volt akkor is beszélgettünk néha, szerette volna ha barátok maradunk egy kis extrával, de én ezt nem akartam. Haza jött írt nekem és mondta, hogy mennyire tetszem neki,és tipikusan az a lány vagyook aki bejön neki, de túl fiatal vagyok és nem kötném le magam vele mert még élni akarok és ilyesmi szöveg. De azt szerette volna ha találkougatunk és szexelünk. Én nem mentem ebbe bele, elmondtam neki, hogy szerelmes vagyok belé ( azt hitem, hogy csak egy fellángolás és majd elmúlik, de nem, nagyon szeretem, és elkötelezném magam mellette, még az egyetemet is otthagynám és elmennék dolgozni, hogy elkezdhessük a közös életünket ha kell) Nem jelentett neki emmit, hogy elmondtam, hogy szeretem, továbbra is csak szexelni akar, mert hogy úgyis elhagynám mert fiatal vagyok.

Semmi esély rá, hogy valaha egy pár leszünk igaz?

Hozzáteszem, hogy a lány akivel összejött egy évvel idősebb csupán, de vele már komoly kapcsolatot akart nem csak szexet.

Mit kellene tennem?

Hagynom kellene és megpróbálni elfelejteni?

Mit tanácsoltok?

22/N



2016. márc. 25. 08:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, telefonról írtam.
2016. márc. 25. 08:26
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexet akar, ez teljesen világos. A korkülönbség meg csak egy kamu, hogy miért nem akar összejönni veled. Szerintem jobb, ha elfelejted minél hamarabb. Nem fog veled összejönni.
2016. márc. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexet akar,semmi mást.Ne dőlj be neki,a korkülömbsèg sem vèszes.
2016. márc. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexet akar, hülyít. Keress inkább mást... A korkülönbség pont annyi, mint a barátom és köztem, baromság ez a szöveg... Ha tényleg annyira félne, meg meg akarna állapodni, akkor ezt nem csinálná. Téged meg pont le... Keress jobbat! Ő meg hülyítsen mást.
2016. márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el, amit leirtal viccen kivul, es teljesen vilagos lesz neked is minden. Ez a csavo csak le akart fektetni meg egy parszor es kesz. A korkulonbseg szerintem nem is olyan rossz, bar en ugyanebben a felallasban vagyok egyutt a baratommal. O mar megkomolyodott, en meg 24 ev korul szeretnek babat, szoval pont jo lenne. Nevetseges erre hivatkozni.
2016. márc. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"már az első randin teljesen beleszerettem és napról napra egyre jobban szerettem. "


ha ilyen ostoba vagy mneg is érdemled ha teherbe esel tőle.

2016. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves -panna-123!

Ki beszélt itt teherbe esésről, ha hiányos az értő olvasásod, akkor olvasd el többször a szöveget.

Mindenki magábol indul ki, ha nálad a randi egyenlő a teherbe eséssel, az elég szomorú. Nem tudom számodra ismerős e a védekezés szó, ha nem járj utána. Én ismerem a szót és alkalmazom is az életemben. De hogy megnyugtassalak nem voltam és nem is vagyok terhes...


Legyen szép napod

Üdv

Réka

2016. márc. 25. 10:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos egyértelmű, hogy belőled hiányol valamit, ami a másik lányban megvolt, jobb híján választana. Sosem volt beléd szerelmes, jól tetted, hogy nem mentél bele a csak szexbe. Keress olyat, aki értékel. A rizsa a korkülönbségről csak kamu, nem 1 év számít. Valamit nem talált meg benned, amire szüksége van (belsőleg).
2016. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!