Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Korkülönbségi probléma!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbségi probléma!?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy srác akit én nagyon kedvelek... vagyis jóval több, mint kedvelés. Beszélttünk erről az egészről, hogy nekem több kell mint egyszerű barátság és agyaltunk is ezen jó sokat de nem jutottunk semmi ésszerűre.

Ő 31 éves, én 18 vagyok. Most nyugodtan ítélkezzetek, nem nagyon fog érdekelni.

Ő is benne lenne egy párkapcsolatba meg én is de a szüleim... hát ők nem igazán díjaznák, ha hazahoznám ezt a fiút.

Régebben elmondtam anyáéknak amikor bejött egy 15 évvel idősebb srác. A szüleim úgy kibuktak rajta, hogy pszichológushoz küldtek és konkrétan még egyedül se mehettem ki az utcára, nehogy a hátuk mögött találkozzak vele.

Szóval a helyzet az, hogy én is benne lennék meg ő is de azért mégse titkolózhatok évekig a szüleimnek.

Meg a másik, hogy én még csak 18 vagyok. Nem lenne probléma ez a korkülönbség ha mondjuk már 25 körül lennék mert akkor már meglenne a magam élete. De így, hogy a szüleim tartanak el... ez így eléggé megoldhatatlannak tűnik. Valaki esetleg el tud látni valami hasznos tanáccsal?



2016. márc. 18. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondd, milyen a viszonyod édesapáddal?
2016. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
En nem itelkezem (jelenlegi parom 30 eves, en 21 vagyok, elotte levo 36 eves volt), de amig fiunak es sracnak hivsz egy 31 eves ferfit, addig vilagos hogy nem lehetsz neki partnere, hiszen megnevezni sem tudod meg, es igy nem is ertheted, hogy miben mas egy ilyen kapcsolatban lenni. Ha ezzel a korosztallyal kezdesz, akkor ferfiakkal vagy egyutt. Nem fiukkal es sracokkal. Az igenyszint, az elvarasok es tervek teljesen masok, ehhez pedig fel kell noni, amit te meg nem tettel meg. Ez abbol is latszik, hogy felnott emberkent ennyire fuggsz a szuleid velemenyetol. Igy meg nem lehetsz egy ferfi partnere, mikozben anyukatol kell elkeredzkedni a randira.
2016. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a kettes nagyon jól megfogalmazta, amit írni akartam.
2016. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Apukámmal nagyon jó a kapcsolatom. Sose hazudok neki (kivéve ebe). Amikor ezzel férfival találkozok mindig kitalálok valamit és utána olyan szörnyű bűntudatom van,mert utálok hazudni (főleg apának)

Az a baj, hogy én még tanulok és ahhoz, hogy független lehessek és elkezdhessem a magam kis életét ahhoz dolgoznom is kell de nem tudom olyan munkát találni amivel suli mellett is meg tudnék lenni. Ameddig meg velük élek addig az ő szabályaik szerint játszom

2016. márc. 18. 21:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. En is otthon elek, megis ki tudtam magamnak alakitani egy sajat eletteret ugymond. Nem attol szamitasz felnottnek hogy 25 eves vagy es a sajat alberletedben elsz. Sokkal inkabb a cselekedetek tesznek azza. Hogy lehet mar teged is felnott bevonni a donteshozatalba, felelosseget tudsz-e vallalni barmiben es tarsai. Nem az tesz gyerekke, hogy otthon elsz, hanem hogy 14 eves tinikent hazudozol arrol hogy hova mesz. Igy persze hogy gyerekkent fognak kezelni, mert ugyis viselkedsz. Mutasd be, hogy kivel talalkozol, ervelj, hogy miert talalkozol vele, miert tartod ot megfelelonek magad melle, majd kozold hogy "anya, apa ma otkor talalkozom Matyassal. 10-re itthon vagyok.". Mint a felnottek. Amig nem igy viselkedsz, addig mukodni se fog a dolog, mert nem allsz keszen ra hogy felnott nokent, igazi partnerkent allj egy ferfi melle. Marpedig egy 31 eves ferfinek erre lesz szuksege.
2016. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi probléma.

Én 16 évesen játszottam ezt a játszmát le a szüleimmel :D

15 évvel volt idősebb a barátom (azóta is együtt vagyunk).

Kb. 1 évbe telt mire mindenki leállt a piszkálódással és a szitkozódással.


Készülj fel! Nem lesz könnyű menet, én tapasztalatból mondom :)

2016. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%
XDDDDDDDDDDDDDDD 2es. te attol meg lány vagy, és nem nő. és ha téged egy férfi komolyan vesz, akkor nem férfi, hanem fiú még.
2016. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te életed, úgy szúrod el ahogy akarod ;)
2016. márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es nem ertem, miert kell kotozkodnod, de szerencsere szanalmas "ikszdezo" gyakorizok velemenye nem befolyasolja a magamrol alkotott kepemet, sem a parkapcsolatomrol. Gondolom, ferfi vagy, aki csak kivanja, hogy barki is komolyan vegye ot ferfikent, plane egy dogos, 21 eves fiatal no ;).
2016. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%
elnezest az xd miatt. igazából nem vicces. jobban átgondolva sajnállak. megvetni nem vetlek meg, igazából amit csinálsz az eleg nagy közhely mostanában. kb 10-15 év múlva teszel majd fel itt egy pár kérdést "felnőtt" párkapcsolatok kategóriába. ugyszintén közhelyesek lesznek, mint az amit most művelsz. az xd miatt meg komolyan elnezest kérek, tenyleg provikációnak tűnhet, de eskü hogy elkapott a röhögés.
2016. márc. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!