Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hol/hogyan tudnék...

Szerintetek hol/hogyan tudnék ismerkedni olyan lányokkal akik a náluk jóval idősebb pasikkal jobban megértik egymást, ezért hozzájuk vonzódnak? (10-15 év korkülönbségre gondoltam. )

Figyelt kérdés
Én 35 éves Budapesti férfi vagyok.

2014. nov. 19. 11:08
 1/8 tarnai ***** válasza:
Szórakozóhelyeken? Könyvárban? Templomba? Utcán? Házibuliban? ilyesmikore gondoltál? remélem segítettem.
2014. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Szórakozóhelyeken simán, ha versenyképes 35 éves férfi vagy, azaz külsődre adsz, és van egy kordbelitől elvárható minimális egzisztenciád (minimum rendezett bérelt lakás, 5-10 éves autó, havi 200-300 ezer nettód).
2014. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig is az ennyivel idősebbek jöttek be, de nem azérr mert gazdagok, hanem azért mert érettebbek, komolyabban gondolkodnak, jobban tudják hogy kell egy nővel bánni... Nem szórakzó helyről szedtem őket, hanem ismeretségi, illetve érdeklődési körből.
2014. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Adok a külsőmre, de nem szeretném, ha az autóm, az ingatlanom, vagy a jövedelmem miatt vonzódna valaki hozzám. Én őszinte, kiegyensúlyozott kapcsolat kialakítására gondoltam.
2014. nov. 19. 12:16
 5/8 anonim ***** válasza:
De miért akarsz ennyivel fiatalabbat?
2014. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de azért 35 évesen legyen már valami egzisztenciát, ezt tök normális, nem anyagias csaj is nyugodtan elvárhatja (aki 18-24 körüli egyetemista sráctól nem várná el).


Ha ennyivel fiatalabb csaj szóba áll veled, a minimum az, hogy kicsit költsél rá (wellness hétvégék, utazások, apróbb meglepetések, hétköznap is heti 1-2 program), ennyi idősen ezt a versenyelőnyödet kell kihasználnod, az életet reálisan látó férfi számára természetes ez.

2014. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Teljesen természetes, hogy figyelmes vagyok, és én fizetem a közös programokat stb.

Ez nem azonos azzal, hogy valaki csak azt nézi van-e autóm, és lakásom?

Tehát szívesen "költök" a lányra, mert ezt eleve természetesnek is tartom, azonban

ha ez válik a kapcsolat lényegévé, akkor biztosan "elmenekülök". :))))

2014. nov. 19. 17:08
 8/8 anonim válasza:
Ismertségi körökből főleg. De lehet,hogy a lány ijesztőnek találja,ezért is célszerűbb puhatolózni Nála először, de gondolom ezeket már tudod.:) 15/L
2015. jan. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!