Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem vagyok szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Meg sosem voltam szerelmes talan egyszer,de azota sem talat ram..mit csinaljak hogy szerelmes legyek ismet? Mindenki annyira boldog csak en nem .

18/l



2016. márc. 26. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem találtad meg az igazit, 18 évesen még nem kell elkeseredni. És sem találtam még meg, de már örülnék egy aranyos lánynak, akivel átélhetném. :)
2016. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
(kort és nemet írjál egyes, kort-és-nemet!)
2016. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért,mert nem vagy az.
2016. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En se voltam meg igazan szerelmes ezert sok fiut megbantottam

Dehat nem.tudok mit csinalni ha nem viszonzom

18l

2016. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es

Kezdetnek jó lesz, ha csak kevesebb fiút bántasz meg...

2016. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem még én sem voltam az. Kapcsolatom sem volt. Körülöttem is mindenki boldog a szerelmével. DE! Tudom,hogy előbb,vagy utóbb olyan boldog leszek az Igazimmal (és Te is!),hogy feledésbe merülnek az eddigi csalódásaim! ;)

18/L

2016. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!