Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Átlag alatti külsejű nők és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag alatti külsejű nők és férfiak! Éreztétek már azt, hogy valaki igazán szerelmes belétek?

Figyelt kérdés
Láttátok a szemében a csillogást? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2016. márc. 22. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Eddig egy emberről tudtam, hogy tetszettem neki még 8. osztályban. :D 21/F
2016. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyen még sosem történt. A lányok általában észre se vesznek :D Vannak lány ismerőseim akik szajkózzák a szokásos "annyira kedves és cuki vagy majd úgyis találsz valakit" szöveget, de ennyi.
2016. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem nagyon volt talán egyszer de akkor még 14 éves voltam
2016. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hehe, nekem is volt egy hódolóm nyolcadikban, 14 évesen, úgy látszik ez ragályos. :D Amúgy ja, éreztem, csak éppen szarok voltak a megérzéseim.
2016. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem már többször volt ilyen szerencsém, mind kölcsönös is volt. De sajnos ez a fellángoló szenvedély nem garancia semmire hosszú távon.
2016. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem.


Volt, akinek csak a l*k kellett. És akkor kicsit csillogott a szeme. De az nem szerelem volt. Akkor sem, ha egy évig tartott, akkor sem, ha csak egy éjszakát.


Volt, aki kapcsolatfüggő volt és csak barátnő kellett neki, de igazából bárki lehetett volna az illető, nem feltétlenül az én tulajdonságaim tetszettek meg neki.


Soha senki nem lépett oda hozzám vagy kezdeményezett őszintén (akinek csak l*k kell, az persze odajött, mert annyira benne volt már a kangörcs, de amúgy normális fiúk nem kezdeményeztek soha).


Ha mégis ettől eltérően tűnt kezdeményezőnek valaki, azt tréfának/fogadásnak/szánásnak véltem, és nem vettem komolyan. Valószínű igazam is volt, szóval ezek nem érdekesek.


Szóval szomorú (?), de szerelmes szerintem soha senki nem volt belém, és ezzel a jövőre nézve is előre meg békéltem.


23/N

2016. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. márc. 22. 21:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, egyszer szerelmes volt belém egy srác, azóta ő a barátom. :)

Amikor belém esett elkezdtem gondolkodni, hogy miért is vagyok én átlag alatti? Ha ő engem lát a legszebbnek, leggyönyörűbbnek akkor csak nem lehetek annyira rémes.

(Lényegében nem is voltam soha az, csak én hittem magamról.)

Azóta az önbizalmam is több lett.

Na meg igen, láttam a szemében azt a bizonyos csillogást. Még akkor is lehetett látni mikor csukva volt a szeme..:)

2016. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 2-es válaszolóhoz.
2016. márc. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdés, mi az, hogy átlag alatti. Én magam annak tartom,de más meg nem. Értelmes, normális srác egy kezdeményezett nálam eddig (persze kangörcsös taták, igénytelen csövesek, drogosok, bizalmaskodó bunkók igen - akik azzal kezdték, hogy jó a melled stb. -, de na... a legjobb komolyan egy szellemi fogyatékos srác volt a bagázsból)... ő azóta a vőlegényem. Idén májusban leszünk együtt 4 éve, és még mindig látom a szemében a csillogást.


Rajta kívül oviban bírt nagyon egy srác :P.

2016. márc. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!