Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztétek már azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt, hogy a szerelmetek szép szavai hozzátok mennyire meg tud erősíteni (lelketeket) benneteket?

Figyelt kérdés
Ha azt mondja szeret, a szívem nagyot dobban, csodálatos érzés.

2016. márc. 28. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem már az is sokat szokott jelenteni és elég hogy bearanyozza a napomat, ha csak felhív és érdeklődik iránta, hogy mi van velem...
2016. márc. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem a lelkem erősíti mert az nekem nincsen, de mindenképpen jól esne ha valaki ilyeneket mondana nekem.
2016. márc. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Law of Gravity


Tán eladtad az ördögnek? Mit kaptál érte?

2016. márc. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy válaszoljak is, még nem éreztem ilyet. Nincs szerelmem, soha nem is volt. Nem tudom milyen érzés lehet valójában, de ahogy elképzelem, meg ahogy leírtad, biztos nagyon kellemes és megnyugtató lehet.
2016. márc. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!