Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mondta a férjetek/szerel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondta a férjetek/szerelmetek legutóbb ezt a mondatot: "szép vagy"?

Figyelt kérdés
Mindenki nagyjából tudja, hogy milyen. Szép, nem annyira szép, egyáltalán nem szép, stb. Mégis nagyon jó hallani ezt a két szót. Mi jut eszetekbe, mire gondoltok, ha ezt mondja a férjetek/szerelmetek?
2009. aug. 15. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az jut eszembe, hogy örülök neki, hogy ő a férjem.
2009. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
tegnap mondta utoljára, és örülök neki hogy szépnek talál, büszkre rám. :-)
2009. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ma mondta legutóbb. Hozzá kell tennem /talán most megrökönyödtök/, hogy 65 éves vagyok, de 52-55-nél még nem saccoltak idősebbnek. Nagyon adok is magamra, elsősorban magam miatt. De kétségtelen: nagyon büszke rám, az ékességének nevez.
2009. aug. 15. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Hu..az szép.Büszke lehetsz Magadra.(Már ha tegeződhetek):)

Nekem most nincs barátom, de amikor volt, naponta vagy 1000szer elmondta,De én utálom hallani, mert egyáltalán nem tartom szépnek magam... :S

2009. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Szép a hajad, szép a szád tölts velem 1 éjszakát :) én max ezt mondtam bnőmnek :D
2009. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
16.10! Még szép, hogy tegeződhetünk. Még egy jó tanács: mindenki lehet szép valaki /valakik/ számára és azért mondja az illető, mert úgy is érzi. Máskülönben nem mondana semmit. Hidd ezt el nekem!
2009. aug. 15. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátom mindennap megdícsér,ezt nagyon szeretem benne:)


Remélem 65 évesen,nekem is ilyen párom lesz,gratulálok:):):) 20/L

2009. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok és a férjem meg egy cuki pali. Ma is megkérdezte, hogy mikor vettem ezt a zöld pólót, ami rajtam van... Kb. nyolc éve, de folyamatosan hordom. Csak most tűnt fel neki... Amúgy kicsivel fiatalabb nálam /3 év 10 hónap/, de ez a tény sohasem volt fontos téma köztünk. Folyamatosan udvarol!
2009. aug. 15. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!