Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az emberek kölcsön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az emberek kölcsönösen szoktak tetszeni egymásnak vagy egyoldalúan?

Figyelt kérdés

2016. márc. 30. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy oldalúan, sajnos az a jellemző az h kölcsönös legyen ritka mint a cigány foga a skinheaddel való találkozás után.
2016. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Legtöbbször egyoldalúan. Ha pl megnézek egy filmet, és megtetszik benne a főszereplő, nem hiszem, hogy hirtelen vonzalmat érezne egy ismeretlen iránt, akit még sose látott. Főleg, hogy más kontinensen is élünk.

Ezen kívül sok férfi udvarolt már, akik egyáltalán nem tetszettek. És ez akkor sem változott volna, ha a fejükre állnak. És nekem is tetszett már olyan srác, akinél nem volt esélyem, de erre hamar rájöttem, és nem foglalkoztam vele túl sokáig.

2016. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Uhh ezt jól megaszontam.Most olvasom vissza a válaszom :D nem is csoda h 0% Lehet h nem kéne másnaposan itt okoskodnom xDD
2016. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, hogy melyik bolygón éltek, de én eddig mindig azt vettem észre, hogy aki nekem tetszik, annak én is tetszem. Ez így is logikus. Múltkor feltettem ezt a kérdést úgy, hogy a szerelem kölcsönös szokott-e lenni, és arra is csak nemleges válasz született. Talán én vagyok az egyetlen, aki nem így tapasztalta.
2016. márc. 30. 15:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ,hogy nézel ki :) Ha jó csaj/jó pasi vagy,akkor kicsi esély van rá,hogy ne tetszenél annak,aki neked tetszik.De egy csúnya csaj/pasi keveseknek tetszik,ennek ellenére nekik tetszhetnek a jó csajok/pasik.Tehát ott máris nem kölcsönös a dolog.Kapizs?:D
2016. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De miért tetszene egy csúnya csajnak/pasinak egy szép? Szerintem nem így szokott lenni.
2016. márc. 31. 06:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt aki más bolygón él az te vagy...
2016. márc. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egy nagy hülyeség így.
2016. márc. 31. 07:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon ritka mikor nem egyoldalú. Sajnos. Sok szomorúságot fog ez még okozni nekem.
2016. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!