Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasi logika értitek ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi logika értitek ezt?

Figyelt kérdés
A pasival fél éve ismerjük egymást.nem tudom eldönteni hogy most barát akar lenni vagy több.sokszor ráteszi a kezét a lábamra,Puszit ad és kiabálja az egész sulinak hogy ott megy az asszonyom (persze csak viccből) és egész sokat beszél arról hogy mi lenne ha én megcsókolnám őt,képes akár percekig is tartani velem a szemkontaktust és mindíg mosolyog mikor beszélünk.viszont ha másik csajt lát akkor rögtön megy hozzá meg ölelgeti (nem mindet csak 1-2-t) nem lehet kiigazodni rajta..ma pl kiakartam húzni a fulhallgatomat a füléből és jött a feje is vele és kb 10 cm volt köztünk csak én elhajoltam.és az a fedő story h mi együtt vagyunk persze ezt is csak hulyesegbol mondja.a haverjai előtt is felvallal sőt mesél is rólam.nem ertem..viszont ha én celzok valamire akkor visszatancol.pedig nem egy felos gyerek.bemutatott már a szüleinek is.mindig megfogadom magamnak h tobbe nem lesz ilyen és levegőnek fogom nézni de nem megy.mindennap ír és 6-7 órákat tudunk beszélgetni telefonon.minden szunetben odajön hozzám.nem ertem a logikajat.mostnaban az a maniaja h a combomra teszi a kezet meg mutogatja a csajokat h kikkel beszelget.ha meg hivom valahova akkor nem jon es o sem nagyon hiv sehova pedig mar tobbszor szoba jott h mennyunk valahova kajalni.talán meg kene mondanom neki h nekem ez így szar vagy mit tegyek?

2016. márc. 30. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Felnőtt párkapcsolatok ?????
2016. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha legközelebb mondjuk odahajol hozzád és jön az h sokáig olyan közelben vagytok... kérdezd meg határozottan, hogy most megcsókolsz akkor? aztán ha nem mer akkor mondd azt h jobb is és felejtsd el h bármi komoly is lesz köztetek... ha meg megcsókol.. ;)
2016. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen felnőtt ;) fosulira járunk így mind a ketten idősebbek vagyunk és ez ugyan nem párkapcsolat de nem találtam olyat hogy "több mint barátság de kevesebb mint szerelem" 2. köszi a valaszt ;)
2016. márc. 30. 17:04
 4/6 schamuelson ***** válasza:

No igen, nekem is az lett volna a tippem, hogy 14-15 évesek vagytok.

Szerintem is jó ötlet rákérdezni, ahogy a második válaszoló javasolta. Nekem a Macskajaj című film egyik jelenete jutott eszembe, ahol a lány szól így a sráchoz: "Kiss me!" A gyerek meg csak néz azzal szép bamba szemeivel, nem érti, mi van. Mire a lány lefordítja neki: "Na, csókolj már meg, te muja!"

2016. márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BlackSword ***** válasza:
komolyan mondom általános iskolás korom óta nem csináltam ilyet... Mi lenne, ha leülnétek és megbeszélnétek egy ital mellett őszintén??? Nem csak célozgatnátok...
2016. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kalandot keres szerintem. De hagyd a fenébe, mert ha ilyen nagy dzsigolo, hogy neked adja a szépet de más csajokkal is flörtöl, akkor egy valamit akar.. azt ami a lábad közt van. Ne csinálj semmit, keress mást mielőtt még olyat teszel amit megbánsz. Az ilyen nem érdemel meg, ne hagyd hogy játszon veled. 17/L/L
2016. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!